Kosulsuz kredi
kosulsuz kredi

Bazı insanlar bazen prosedürlerle ilgilenmek istemezler ve alacakları kredinin hemen sonuçlanmasını hatta başvuru anında hemen verilmesini isteyebilirler. Zaman zaman herkesin başına gelir bu sıkıcı durum. Ya da çok acelemiz vardır küçük büyük fark etmeden krediyi alabilmek isteriz. Bu nokta da koşulsuz ve şartsız krediyi verecek banka arama çabasında olabiliriz.

Koşulsuz Kredi Veren Bankalar Hakkında

Kredi ihtiyacı herkes için her an meydana gelebilecek bir durumdur. Kişinin yeni bir şehre taşınması durumunda, yeni bir araba alması durumunda, evlenmesi halinde yüksek meblağlar harcaması mevzu olacağı ve kimsenin yaşadığımız çağ içerisinde yüksek meblağlar biriktirmesi kolay olmadığı için bu durumda kredi çekmesi gerekecektir. Kredi çekmek için birçok banka çeşitli koşulların yerine getirilesini istemektedir. Gelir belgesi, ikametgâh gibi birçok önemli ayrıntıya değinen bankalar için kredi notu ve kara listede olmanız da önem taşımaktadır.

Öncelikle belirtmek gereklidir ki 5.000 üzeri bir kredi çekeceğiniz zaman bankalar çok daha hassas davranmaktadır. Birçok banka 1.000 TL için dahi harcamalarınızı ve puanınızı kontrol eder. Bazı istisnai durumlarda ise banka müşterisine güvenir ve kredi verir.

  • Düşük miktarlı bir kredi kullanacaksanız
  • Kredi talebinde bulunduğunuz bankada aktif bir hesabınız ya da maaş hesabınız varsa,
  • Bankadan daha önce kredi alıp düzgün bir şekilde ödediyseniz bankadan düşük miktarlı krediler kullanmanız mümkündür.

Düşük miktarlı krediler genelde direkt olarak şubeye gitmeden hesabınıza yatırılır ve normal kredilerden daha yüksek faizler ile daha kısa zamanda ödemeniz beklenir.

Bunlarla birlikte kullandığınız internet bankacılığının da kredi kullanımında sizin için artıları bir hayli fazladır. Her ne kadar bankalar arasında farklılıklar gösterse de internet bankacılığı yada uygulamaları üzerinden kredi başvurusu yapabilir, internet üzerinden online olarak sözleşme imzalayabilir ve dakikalar içerisinde hesabınıza para aktarımını sağlayabilirsiniz. Cebinizdeki telefonlardan göndereceğiniz SMS ile hızlı para alma imkânınız da bulunmaktadır.

Dijital bankalar ile alabileceğiniz krediler sizlere şartsız ve koşulsuz olarak hesabınıza yatmaktadır. Ancak bu başvurularda kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Aksi durumda krediniz onaylanmaya bilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir