Gelir belgesiz kosulsuz hizli kredi
gelir belgesiz kosulsuz hizli kredi

Kredi pazarını artıran finans kuruluşları son dönemin fenomen bankacılık ürünü haline gelen Gelir Belgesiz, koşulsuz, hızlı kredi tahsisini teknolojik ürünlerinin beraberinde müşterilerinin hizmetine sunmaya devam ediyor.

Tüketicilerin en çok talep ettiği hususların başında zahmetsiz başvuru sonucunda koşulsuz olarak alabildikleri hızlı krediler çekiyor. Banka müşteriler kredi pazarı dahilindeki finans kuruluşlarına çelişit iletişim kanallarında kıskaç haline gelmişken farklı banka seçme alternatiflerinin de olması tüketicinin refahına neden olmuş durumda. Yıllar önce bankaların şartlarını yerine getirmek için neredeyse maratona çıkanlar şimdilerde bankaların en kolay hizmeti Gelir Belgesiz, koşulsuz, hızlı kredi ürününü tercihen kullanmaya başladı.

Krediyi Gelir Belgesiz Alabildiklerimiz

Banka tüketiciye verdiği ürünün geri iadesini sağlayacak gelirin bulunmasını istese de belli miktarlara kadar bu gelirini belgeleyecek resmi dayanağını istemekten feragat ediyorlar. Limitler düşük olduğu takdirde bu talep istenilmezken, istenilmemenin diğer bir sebebi de bankanın müşterilerinin gelirinin görüyor olmasıdır. Zira bankanın dijital şubesini kullanan kişiler kredi taleplerini bu mecra üzerinden yerine getiriyor. Burada banka kişinin hesaplarını detaylarını görüyorken aynı zamanda düzenli gelirlerini de test ederek kredi notuna bağlı olarak talep edilen miktardaki kredinin tahsisine online olarak  düzenlenen protokol sonucu hesabına virman ediyor ki Gelir Belgesiz, koşulsuz, hızlı kredi sahibi olunuyor.

Geleneksel Otomatik Fatura Talimatları

Bankalarca istenilen bir dönemin önemli kredi koşullarından birisi bankaya verilecek otomatik fatura talimatları idi. Bu geleneksel şartı hâlâ bünyesinde bulunduran bankalar bulunuyor olsa da özellikle özel bankalar başta olmak üzere bu durum aşılmış durumda.

Hızlı Kredi tahsisini yapan bankaların başında gelen Akbank Direkt kullanıcılarına 30 bin liraya kadar koşulsuz, online kredi tahsisi yaparken TEB, Ceptetep internet şubesi ile banka müşterisi olmasa daha online kredi başvurusu ile bu hizmeti sağlıyor. Hızlı kredinin olmasa olması ise kredinin SMS doğrulaması ile cep telefonu aracılığıyla olması.

Hızlı Kredilerin bir diğer adresi ise Garanti Bankasının Mobil şubesi Garanti Cep, Denizbank’ın nakit ihtiyacınıza çözümü haline gelen % 1,04 faiz oranları eşliğinde 48 aylık webde krediyi sıralamak mümkün.

ATM’den Kredi

Düşük tutarlarda kredi sahibi olmak isteyenlerdenseniz burada sizin için daha pratik bir yol ise bankamatikler diyebiliriz. ATM’den gelir belgesiz, şartsız, hızlı kredi almanın yolu sahibi olduğunuz kredi kartı üzerinden gerçekleştirilebilir. Kartınızın limiti doğrultusunda ATM’den yapacağınız başvuru ile maksimum 12 ay vadeye kadar en hızlı kredi tahsisine sahip olabiliyorsunuz.

Hızlı Kredilerin Vadeleri

Bankanın çeşitli yollarından sahip olunan hızlı kredilerin limitleri sizlerin kredi notuna bağlı olarak farklılık gösterirken kredi vadeleri ise 3-48 ay arasında sizin talebinize göre belirleniyor. Fakat Kredi Kartı ya da ek hesabınızdan bulunan limitler dahilinde alabileceğiniz tüketici kredileri ise maksimum 12 vade ile sınırlandırılmış durumda.

Kısaca bahsedecek olursak hızlı kredi almanın en pratik alternatifleri bankaların mobil uygulamaları, internet bankacılığı, SMS başvuruları ve bankamatik üzerinden kredi kartlarımız ile alınabiliyor olmasıdır. Fakat burada en önemli özellik bu ürünü alabileceğimiz bankanın müşterisi olmamız ve şubeler nezdinde dijital bankacılığa açılmış bir hesaba sahip olmanız gerekiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir