Kefilsiz kredi verenler
kefilsiz kredi verenler

Düzenli bir geliriniz olmasına rağmen kredi notu düşüklüğü gösterilerek kefil istenilen durumlarda  kefil bulmak oldukça zordur. Kredi notunuz düşük olduğunda bile kefilsiz kredi alınır mı diye bir soru sorarsanız hemen cevaplayalım. Evet alınır.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hakkında

Günümüzde bankalara olan ihtiyaç her geçen gün artarak devam etmektedir. İnsanların yaşam standartlarının yükselmesi, acil paraya olan ihtiyaçlar bankaların değerini bir kat daha artırıyor. Bu durumu iyi çözümleyen bankalar birbirinden ayrı, birbirinden ayrıcalıklı kampanyalar düzenleyerek müşterinin dikkatini çekmekte, yeni müşteriler elde etmektedir. Bu kampanyaların, promosyonların başında belirli limitlere kadar kefilsiz kredi veren bankalar oldukça artmıştır. 5.000, 10.000, 15.000 liraya kadar kefilsiz, şartsız kredi imkânı sunmaktadırlar. Tabi kefilsiz kredi alabilmek için kredi notunuzun belli bir ölçekte olması, bankaya güven verilmesi, geçmişinizle alakalı bankalarla bir sorunun olmaması gerekmektedir. Kredi notunuzun yüksek olması kredi limitinizin 25.000 liraya kadar kefilsiz kredi almanız mümkündür.

Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır?

Kefilsiz şekilde kredi alabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Özellikle rekabet ortamında olan bankaların kredi notu yüksek müşterilere sundukları teklifler oldukça cazip bir hale gelmektedir. Çünkü bankalar müşterilerle sorun yaşamak istemez, kazanç gelirlerini artırmak için çalışmalar daha çok riskli müşterilerinin dışında, ödeme planlarını düzgün yapan, kredi kartı borçlarını ve faturalarını zamanında ödeyen tüketicilere yöneliktir. Yeni açılan bankaların daha çok tercih ettiği bu kampanya tüketiciden de büyük ilgi görmektedir. Düşük faiz oranları ve hatta sıfır faiz oranları ile bankalar tüketicilere kampanyalar sunmaktır. Bunun amacı güven veren müşterilerle bankaların çalışmak istemesi, güven veren müşterilerle bir alışveriş içerisinde olması bankaların dikkat ettiği bir husustur.

Hangi Bankalar Kefilsiz Kredi Veriyor?

Kefilsiz kredi veren bankalar arasında Denizbank kefilsiz kredi imkânı sunmaktadır. Kredim yazarak, bir boşluk daha sonrasında TC kimlik numaralarınızla 3280 kısa mesaj atıldığı takdir de gelen kredi onayı ile sadece kimlikle gelir belgesiz kredi imkânı sunmaktadır. Finansbank kefilsiz kredi için TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atmanız halinde kredi onayı verilirken, gelir belgeli veya belgesiz fakat kefilsiz kredi hizmeti sunar. Bu bankların dışında Garanti Bankası, kredi yazıp TC kimlik numaranızı 3340 yollayarak kredi onayı verip vermediğini mesaj atarak bildirir. Gelir belgeli veya belgesiz kefilsiz kredi alma imkânı sunar. Bunların dışında daha çok diğer özel bankalar kefilsiz kredi imkânı sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir