Kredi ve Finans Portalı

Öğrenciye Kredi Kartı Yüksek Limitli

Üniversiteye yeni başlayan gençlerinin en önemli ihtiyaçlarından biri para olmaktadır. Üniversiteye gidince hemen eve çıkmak gibi hayal kuran gençler genelde ay sonunu getirmekte zorluk çekmektedirler. Bu durumda öğrencilerin yardımına üniversiteliler için kredi kartı kampanyası yapan bankalar önplana çıkıyor. Şimdi o bankalara göz atalım.

İşbankasından Öğrencilere Aidatsız Kart

İş bankası öğrenciler için çıkardığı İş’te Üniversiteli kartı ile ön plana çıkıyor. İş’te üniversiteli kartı aidatlı ve aidatsız olarak iki farklı seçenek şeklinde sunulmuş. İşbankın kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız aidat olanı almanızı öneririm. Aidatsız olanı çoğu kapmanyaya dahil etmiyorlar. İşbankası örencilere 500-650 TL arası limitler veriyor.Bu limit diğer bankalardaki limitinize göre değişiyor . Hiçbir bankada kredi kartınız yoksa muhtemelen size 650 TL limit verecektir. Başvuru için şubeye giderek öğreci kimliğiniz yada öğrenci belgeniz ile başvuru yapabilirsiniz. Şubeye gitmek istemeyenler için telefondan sms göndererek de başvuru yapabilirsiniz. Telefon başvuru sonrası sizi müşteri hizmetleri arar ve öğreci belgenizi e-posta iletmenizi söyler. Verilen e-postaya belgeyi ilettiğinizde işleminiz tamamlanır.

Ziraat Bankasından Kredi Kart Özellikli Bankkart

Üniversiteye gidince öğrencilerin ilk heyacanı acaba burs çıkacak mı çıkmaycak mı? Tabi kyk burs veya kredi çıkınca öğrenciye o para da yetmeyecektir . Ziraat bankası bunun için burs kartları için kredi kart özelliği getirmiştir. Yeni düzenleme ile burs kartları zaten kredi kart özelliği açık olarak gelmektedir. Açık olmayanlar da kampüsünüz içindeki ziraat bankası şubesinden başvuru yapabilirsiniz . Diğer şubelerde sizi üniversite şubelerine yönlendirir. Ziraat bankasının öğrenciler için belirlediği kredi kartı limiti 500TL .

Öğrenciye 2000TL Limitli Kredi Kartı

Denizbank ın öğrenciler için çıkardığı D-Şarj Bonus kartı mevcut . Ama benim bahsedeceğim kart bu değil , ben bu kart için şubeye başvuru yapmaya gittiğimde kart hakkında pek bilgisi yoktu müşteri temsilcilerinin. Seçenekler arasında da çıkmayınca normal bonus kart başvurusu yaptık ve direk onay verdi. Limit olarak da 2000 TL limit tanımlandı. Yani yapmanız gereken Denizbanka gidip öğrenci olduğunuzu belirterek normal bonus kart başvuru yapmalısınız.

Bu Konu Dikkatinizi Çekebilir !  Denizbank Rotatif ve Spot Kredileri

Enpara Öğrenciyi de Unutmadı

Havale-eft işlemlerini ücretsiz yapabileceğiniz finansbankın şubesiz bankacılığı olan enpara geçtiğimiz aylarda kredi kartını çıkardı. Kampanyaları ile önplana çıkan enpara kredi kartı başvuruları için öğrencilere de yer verdi. Yapmanız gereken enpara sitesinden mesleğinizi öğrenci seçip öğrenci kimliğinizi yükleyip başvuru yapmak . Diğer bankadaki toplam limitlerinize göre 1000 TLye kadar limitli kampanyası bol enpara kredi kartınız olabilir.

Öğrenciye Kredi Kartı Vermeyen Akbank

Akbankın dan öğrencilerin için çıkardığı kredi kartı mevcut ancak çalışan öğrenci istiyorlar. Muhtemelen karşınıza reklamları çıkmıştır . Öğrenciye kredi kartı diye bol bol afişleri mevcut . Ama şubeye gittiğinizde sizden sigorta soracaklardır. Sigortasız başvurularda 2-3 saat sonra olumsuz sonuç alacaksınız. Part-time olarak çalışıyorsanız alabilirsiniz. Sigortası olana zaten çoğu banka verecektir . Ben akbankdan alamadım alan olursa bana da haber ederse sevinirim…

Yapı Kredi den Play Kart

Üniversiteye gittiğinizde kampüs içinde ordan oraya koşan banka çalışanlarını görebilirsiniz. Muhtemelen yapıkredi çalışanlarıdır. Yapkıkredinin gençler için çıkardığı play kart da verdiği yüksek limitle dikkat çekiyor . Kampüste kredi kartı reklamlarını yapan çalışanlara rastlamadıysanız yapmanız gereken öğrenci belgenizle en yakın yapı kredi şubesine gitmek . Play Kart ile 1200-1500 TL arası limit alabilirsiniz.

Vakıfbanktan Like Card

Vakıfbankın öğrencilere özel çıkarmış olduğu Like Card

kampanyaları ile dikkat çekmektedir. Kampüs kart olarak da kullanılabilen Like Card a sahip olmak için en yakın vakıfbank şubesine başvuru yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.