Sms para
sms para

Elinize geçen bir fırsatı değerlendirebilmek için çok acil nakite ihtiyacınız olduğunda cebinizde bulunan bir telefondan göndereceğiniz SMS’le kredi alabilir miyiz? Yazımızda bunu açıklayacağız.

SMS İle Kredi Veren Bankalar

Tüketici ihtiyaçları her geçen gün sürekli artış göstermektedir. Bunun yanı sıra kişilerin birçoğu gelirlerinin giderlerini karşılamamasından yakınmaktadır. Bu durumda kişilerin birçoğu bankaların sunmuş olduğu kredi fırsatlarından yararlanmaktadır. Sıklıkla ihtiyaç, tüketici kredilerine başvuru yapılmaktadır.

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi, çok uzun saatler süren banka işlemlerinin artık tek tıkla halledilebilmesinin ardından telefon bankacılığı sıklıkla kullanılmaktadır. Artık bankalara SMS göndererek kredi başvurusunda bulunmak da mümkün olmaktadır.

SMS İle Kredi Başvurusu Yapmak

Teknolojik gelişmeler sayesinde hızlı kredi sorgulaması yaptırmak için birçok kişi artık bankaya SMS ile ulaşma yolunu denemektedir. Bankalara SMS ile kredi başvurusu yapmak için genellikle T.C kimlik numarası bilginizin bulunduğu ve ne tür bir kredi istediğinizi belirten (örneğin: TUKETICI) bir kelime ile gerekli numaraya mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

SMS İle Kredinin Onaylanması

Telefonla halledilen bankacılık işlemleri her geçen gün değişmeye ve gelişmeye devam etmektedir. Müşterilerine tek bir kısa mesajla kredi başvurusu yapılabilecek bankalar, kişilere zaman yönünden büyük kolaylık sağlamaktadır.

Cep telefonunuzdan bankanıza atacağınız kısa mesajla kredi başvurunuz anında bilgisayar sisteminde değerlendirmeye alınmaktadır. Ödeme gücü, kredi geçmişiniz, kredi notu durumu, sigorta primlerinin yatırılma durumu gibi durumlarınız kısa bir süre içerisinde değerlendirilmektedir. Dakikalar içerisinde banka bilgisayar sisteminden atılan otomatik mesaj ile kredi başvurunuzun olumlu veya olumsuz sonuçlandığı size yine SMS ile bildirilmektedir.

Akbank Axess İle Hızlı Para Alma

Akbank’a ait kredi kartınız ile çok hızlı bir şekilde SMS Para alabilmeniz mümkün hale geldi. PARA yazarak kartınızın son 6 hanesi ile birlikte 5990’a mesaj gönderirseniz 9 ve 12 taksit halinde 200 ile 15000 TL arasında hızlı para kullanabilirsiniz. Taksit miktarını belirtmek için mesaj bölümünde PARAvade miktarı (örnek : PARA9) yazarak gönderiyorsunuz. Krediyi kullandıktan sonra internet bankacılığı ya telefon bankacılığı ile vade miktarını düzenleme imkânınız bulunmaktadır. Axess müşterilerine özel kampanya olan hızlı para ile kredi kullanırken chip puan birikimi de yapabiliyorsunuz.

2 Comments

  1. Merhaba,
    Bu CITY BANK, özel kredi verenin kamuoyunu bilgilendirmek için mali bir fırsatı olan herkese açık olan herhangi bir mali yardıma ihtiyacı var. Bireylerin, firmaların ve şirketlerin, kredi vermek için% 3’lük faiz oranıyla açık ve anlaşılır bir şart ve koşul altında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir