Vatan fibabanka kredisi
Vatan Fibabanka kredisi

Vatan Bilgisayar’dan yapacağınız alışverişlerinizi Fibabanka ile Vatan Bilgisayar arasında anlaşma bulunması nedeniyle Vatan Fibabanka Kredisi kullanarak rahatlıkla ve taksitle ödeyebilirsiniz. Normal mağazadan yapacağınız alışverişlerinize en fazla 9 ay taksit yapılırken, Fibabanka kredisi ile yaptığınız alışverişlerinizi 12 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Örneğin 5 bin TL’lik Vatan Bilgisayar’dan yapacağınız bir alışverişinizi en fazla 6 taksit ile ödemeniz gerekirken Vatan Fibabanka Kredisi ile 10 ay vade ile rahat rahat ödeyebilirsiniz.

Vatan Fibabanka Kredisi Nedir?

Vatan Fibabanka kredisi, Vatan Bilgisayar mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde ödeme sırasında kullanabileceğiniz bir kredi olmakla birlikte, vade sayısı normal alışveriş vade süresinden daha uzun sürede ödenebilen bir kredidir. Bu kredi sayesinde istediğiniz cep telefonunu rahatlıkla alabilir ve kullanım sırasında da ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar mağazalarından alacağınız cihazlara yönelik Fibabank tarafından hazırlanan kredi imkanından faydalanmak için kredi sorgulama işlemini gerçekleştirmek adına Vatan Bilgisayar mağazalarına giderek yapabilir, Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri’nden gerekli yardımı alabilirsiniz. Ayrıca kredi sorgulama işlemi için Fibabank 3422 kredi sorgulama hattına SMS gönderebilirsiniz ve kredi miktarınıza göre istediğiniz elektronik cihazı alabilirsiniz.

Vatan fibabanka kredisi
Vatan fibabanka kredisi

Vatan Fibabanka Kredisi Başvurusu

Vatan Bilgisayardan uzun vade ile ödeyerek cep telefonu almak isteyen müşterilerine yönelik hazırlanmış olan Vatan Fibabanka kredisi sayesinde düşük faizli kredi sayesinde taksit imkanı bulunmayan elektronik cihazlar bile 12 aya kadar vade ile satın alınabilir.

Fibabanka ile Vatan Bilgisayar arasında yapılmış anlaşmaya göre müşteriler kredi başvurusunu SMS yoluyla yapmaktadır. Kredi sorgulama sonunda çekmek istediğiniz kredi miktarı Vatan Bilgisayar mağazalarına iletilir ve kredi sayesinde istediğiniz elektronik cihazı taksitle almanız sağlanmaktadır.

Vatan Fibabank kredi sorgulaması için ‘’VATAN’’  bir boşluk bırakarak T.C Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra 3422’ye SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. (Örnek: VATAN 12345678900). SMS gönderildikten sonra 5 dakika içerisinde Fibabank tarafından cevap verilerek, kredinizin onaylanıp onaylanmadığına dair mesaj yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca Fibabank, kendi müşterilerine özel telefon kredisi hazırlayarak müşterilerine sunmaktadır.

Vatan Fibabank Kredisi Faiz Oranları

Geçen yıllarda yapılmış olan düzenlemeler sonucunda cep telefonu alımlarında taksitli alışveriş imkanının kaldırılması üzerine tüketiciler istedikleri cep telefonunu almakta zorlanmaktadır ve buna çözüm olarak Vatan Bilgisayar ile Fibabank anlaşma yaparak faizsiz kredi imkanı sunularak, 10 ay vade ile ödeme imkanı sunulmaktadır. Vatan Fibabank kredisi 6 ay, 10 ay ya da 12 ay vade ile ödenebilmektedir. Üstelik de herhangi bir faiz ödemenize de gerek kalmıyor. Vatan Bilgisayar, bu kredi ile peşin fiyatına 12 aya kadar taksit yaparak istediğiniz elektronik cihazı almanızı sağlıyor.

Vatan Fibabank kredisi kullanarak cep telefonu alımlarında 3.500 TL’ye kadar peşin fiyatına 12 ay taksit fırsatı sunarken, 3.500 TL ve üzeri cep telefonu alımlarında peşin fiyatına 6 ay taksit fırsatı sunuyor.

Vatan fibabanka kredisi nasıl alınır?
Vatan fibabanka kredisi nasıl alınır?

Vatan Fibabanka Kredisi Şartları

Vatan Fibabank kredi şartları incelendiğinde ilk dikkat çeken sıfır faiz oranı olmakla birlikte;

  • Fibabanka, kredi başvurularını değerlendirme ve koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Kampanya koşulları müşterinin bankalarla ilişki durumuna göre değişkenlik gösterebilir.
  • Kampanya ‘’Kredili Mevduat Hesabı’’ açılarak aktif duruma getirilebilir.
  • Vatan Fibabank Kredisi, gerçek kişiler için geçerlidir.
  • Fibabank, faiz oranlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Aynı zamanda kredi kullanımı için son karar mercisi olması nedeniyle gerekli gördüğü durumlarda kefil ya da ek belge isteyebilir.
  • Kredi için üst limit 15 bin TL’dir.

Vatan Bilgisayar Fibabanka kredisi kullanan ilgili detaylara Fibabank’tan bilgi alınabilir.

Fibabanka Vatan kredi ödeme nasıl yapılır?

Fibabanka’dan alınan Vatan Bilgisayar kredisinin ödemelerini şubelerden, ATM’lerden, mobil ve internet bankacılığından yapabilirsiniz. Ayrıca Vatan Bilgisayar Fibabanka ödeme noktalarından da taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

Fibabanka Vatan kredisi için otomatik ödeme talimatı verilebilir mi?

Vatan’da kullanmak üzere Fibabanka’dan aldığınız kredileri otomatik ödeme talimatı ile geri ödeyebilirsiniz. Bunun için şubelerden, mobil ve internet bankacılığından işlem yapabilirsiniz.

Vatan Fibabanka kredisi kaç taksit?

Vatan Bilgisayar’da kullanmak üzere Fibabanka’dan aldığınız kredileri 12 taksitle geri ödeyebilirsiniz. Daha düşük vadede ödeme imkanı da bulunmaktadır.

Vatan Fibabanka kredisi olumsuz sonuçlanabilir mi?

Kredi notu düşük olan kişiler, Vatan Bilgisayar için verilen Fibabanka kredisinden olumsuz sonuç alabilmektedir. Kredi notu olumlu kişiler, bu süreci daha kolay şekilde gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir