Pesin fiyatina taksitli cep telefonu
pesin fiyatina taksitli cep telefonu

Telefonlara uygulanan kredi kartı taksit engeli sonrası oldukça yüksek fiyatlardan satılan cep telefonları alımı için tüketiciler ile satış yapanlar farklı yollara başvurmak zorunda kaldılar. Bu yollardan birisi de alışveriş merkezleri içerisine açılan banka temsilcilikleri ile oldu. Bu temsilcilikler kişilere teknik destek vererek banka şubesine gitmeden alacağı ürünü kredi karşılığında alırken tüketicilere de taksitle ödeme imkanı vermiş oluyor. Son dönemde yaptığı kampanya ile cep telefonu alacaklara önemli fırsatlar sunan Fibabank, peşin fiyatına taksitli cep telefonu satışı imkânı vermeye başladı.

Krediye Nasıl Başvuruluyor?

Vatan Bilgisayar ürünlerinden almak istiyorsanız ve bu ürünü Fibabanka kredisi kullanarak karşılamak istiyorsanız yapacağınız öncelikli işlem VATAN Boşluk, TC No yazarak 3422 numaraya SMS göndermeniz oluyor.

Başvuru sonrasında telefonunuza krediniz için onay cevabı gelmesinden sonra yapacağınız işlem en yakın Vatan Bilgisayar satış noktasına gitmeniz ve gerekli başvurularınızı yapmanız olacak. Burada Vatan Bilgisayar çalışanları sizlere gerekli yardımı göstererek kendi sistemleri üzerine kayıtları gerçekleştirecek. Bu kayıt sizin 5-10 dakika gibi kısa bir zamanınızı alır ve bundan sonra yapacağınız işlem beğendiğiniz bir cep telefonunu hemen teslim alarak kullanıma başlamanız ve ücretini de 10 taksitle peşin fiyatına ödemek kalıyor.

Başvuruya Onay Gelmezse Ne Yapmalı?

Banka kişinin başvurusunu kredi notu gibi nedenlerden dolayı olumlu cevap veremeyebilir. Ya da kişi banka ile daha önce bir alışverişi bulunmadığı takdirde bilgileri bulunmayabilir. Bu durumda size onay yerine farklı cevaplar da gelebilmekte. Bunlardan birisi de kesin başvuru cevabınızı öğrenmek için satış temsilcisi ile görüşmeniz gerekiyor… tarzından olabiliyor. Bu durumda yine Vatan Bilgisayar’a giderek bir müşteri temsilcisi ile görüşmeniz ya da banka şubesine giderek bilgi almanız gerekecektir.

Komisyon, Masraf Olacak mı?

Burada en önemli faktör peşin fiyatına alacağınız telefonu 10 ay vade ile ödemenin yanında masraf, komisyon gibi ekstra bir ödeme yapmadan gerçekleştiriyor olmanız diyebiliriz. Ayrıca Vatan Bilgisayar Fibabank Kredisi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz bankanın müşteri hizmetleri numarası olan 444 88 88 numaradan gerekli teknik desteği de alabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir