Vatan bilgisayar odeabank kredi kampanyasi
vatan bilgisayar odeabank kredi kampanyasi

Günümüzde teknoloji marketleri, artık kredi kartlarına taksit yapılmasının engellenmesinin ardından farklı yöntem arayışına girmiş durumdalar. Bu yöntemleri kullanarak kredi kartlarında yapılamayan taksitli satışın yapılmasını sağlıyorlar.

Teknoloji marketlerde oldukça geniş fiyat skalası bulunmaktadır. Ucuz eşyalardan pahalı eşyalara kadar birçok çeşit vardır. Örneğin büyük bir televizyon almak isteyen birisi, maddi durumu çok iyi değilse bu ürünü nakit para vererek alamaz. Bu durumda kredi kartına başvurur. Ama son zamanlarda kredi kartına taksitlerin kalkması sonucunda o işlemi de gerçekleştiremez ve o televizyonu alamaz. Bu gibi durumların önüne geçmek için de teknoloji marketleri kendilerine göre çözümler bulmuşlardır. O çözümlerden birisi vatan bilgisayar odeabank kredisidir. Çok kısa bir sürede başvurup sahip olabileceğiniz bu krediyi düşük faizlerle geniş vadelerde sahip olabiliyorsunuz.

Aşağıda vatan bilgisayar odeabank kredi başvurusu hakkında verilmiş bazı bilgiler yer almaktadır.

Vatan bilgisayar odeabank kredisiyle nasıl alışveriş yapılır?

 Vatan bilgisayarda satılan hemen hemen her ürünü vatan bilgisayar odeabank kredi başvurusu sayesinde satın alabilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken tek şey kredi başvurusunda bulunmak ve alacağınız ürünü odeabank kredisiyle alacağınızı belirtmek. Bundan sonraki işlemlerde personeller size yardımcı olacaktır ve dilediğiniz ürünü vatan bilgisayar odeabank kredi başvurusu sayesinde almış olacaksınız.

Kredi başvurusu

 İlk olarak vatan bilgisayarda hafta içleri rastlayacağınız odeabank ilgilisine vatan bilgisayar odeabank kredi başvurusu yapacağınızı belirtmeniz gerekir. Bu ilgili kimlik belgenizi alarak kredi alıp alamayacağınızı kontrol edecektir. Eğer oraya gitmek gibi bir durumunuz yoksa telefonunuzdan VATAN (boşluk) T.C. kimlik numarası (boşluk) alacağınızın ürünün fiyatını yazarak 8444’e gönderip kredi alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bu krediyi kullanabilmeniz için alacağınız ürünün fiyatı en az 600 TL olmalıdır. Bu krediyi kullanabilmeniz için şart aldığınız ürünün 600 TL olmasıdır. Eğer aldığınız ürün 600 TL altındaysa bu fiyata tamamlamanız gerekmektedir.

Bu kredinin ücretlerini ise her ay belirli bir gün odeabank ATM’lerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca vatan bilgisayara gitmenize gerek kalmaz. Vatan bilgisayarın IBAN numarasını alarak ödemelerinizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi şubelerde odeabank var

Hemen hemen bütün vatan bilgisayarlarda odeabank şubesi bulunur. Eğer bulunmuyorsa yukarıda belirtildiği gibi mesaj yoluyla kredi işlemi gerçekleştirilebilir.

Vatan bilgisayar mağazalarında düşük faize kredi alabileceğiniz oldukça kullanışlı bir sistem yer almaktadır. Bu kullanışlı ve yararlı girişimden faydalanmak ve vatan bilgisayar odeabank kredisine başvurmak için geç kalmayın, en yakın vatan bilgisayara uğrayın.

2 Comments

    1. Ramazan bey banka size aylık bildirim sağlıyor. Ayrıca kartınız üzerinden de kalan borçlarını görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir