Bankalarin sms kredi basvurulari
bankalarin sms kredi basvurulari

Bankaların pazarlamasını yaptıkları hemen hemen tek bankacılık ürünü kredilerdir. Bu ürünü pazarlamanın yanında ihtiyaç halinde müşterilerinde bankalara anında başvuru yapabilmelerini sağlamak, rekabetin üst seviyelerde yaşandığı bu mecrada daha çok Pazar payını yakalamak için kredi başvuru kanallarını son demine kadar kullanmaktadırlar.

Kullanılan bu kanalların en kolay ve en hızlı yolu ise hemen hemen her kesimin kullandığı cep telefonları üzerinden SMS ile başvuru kanalıdır. Kişi krediye başvurması gerektiğine karar verir, ne kadar kredi kullanmak istediğini belirlerse küçük birkaç işlem karşılığında SMS kredi başvurusu yapabilir. Bu başvurular sonucu bankalar yine SMS kanalıyla kişiye anında ulaşarak gerekli ön onayı verme yoluna gider, kayıtlara giren telefon numarası ile müşteri hizmetlerince aranarak gerekli açıklamalar nezdinde imkânlar hakkında bilgiler verilebilir. Bununla birlikte kredi notu gibi sorunları bulunan tüketicilerin elbette olumsuz cevap alma gibi bir seçenekleri de bulunur. Fakat geliriniz makul ve ödemeleriniz düzenli ise genel olarak onay gelir ve gerekli belgeler ile şubeye başvurulması ya da şubeye başvurulduktan sonra değerlendirmeye alınacağına dair bilgi de gelebilmektedir.

Bankaların ve tüketicilerin en yaygın olarak kullandığı en kolay kredi başvuru bankacılığı SMS Kredi Başvurularıdır. Hızlı sonuç alabileceğiniz bu başvurular neticesinde istenilen parasal ihtiyacınıza kavuşabilirsiniz. Bankaların online hizmetlerini ayağınıza getiren, bu anlamda bankaların SMS Kredi başvuru numaraları ve SMS Kredi Başvuru şekilleri hakkında sizler için ayrıntılı araştırma yaptık.

Bankaların SMS Kredi Başvuruları Nasıl Yapılır?

Şekerbank; 3-48 ay vadeler arasında 250 lira masraf karşılığı maksimum 50 bin liraya kadar krediyi SMS başvuru kanalıyla tahsis etmektedir. Başvuru yapabilmek için TC yazarak 1953 numaraya SMS göndermeniz gerekiyor.

Akbank; 3-36 ay vadeler arasında yapacağınız başvuru için kredi tahsis ücreti binde beş olarak kesiliyor. Maksimum 20 bin liraya kadar alabileceğiniz SMS kredi başvurusu şu şekilde yapılıyor. KREDİ boşluk TC yazılarak 4425 ‘e göndermelisiniz. Vodafone ve Avea kullananlar ise 532 750 25 25 numaralı telefona göndermek zorunda.

Denizbank; 3-48 ay vadelerde, maksimum 50 bin liraya olan krediye KREDİM boşluk TC yazarak 3280 numaraya SMS göndererek başvuru yapılabiliyor.

Garanti Bankası; 3-48 ay vadeler arasındaki kredi başvurusunun üst limiti 50 bin lira. Başvuru için ise TC boşluk Tutar boşluk Vade boşluk Gelir yazılarak 3390 numaraya gönderilmeli.

Finansbank SMS kredi başvurusu ise TC yazılarak direk 5030 numaralı telefona gönderiliyor.

Yapı Kredi Bankası; 3-36 ay vadeler arasında tahsis ettiği kredi başvurusu Kredi Türü boşluk TC boşluk gelir yazılarak 4411 numaraya yapılıyor.

Vakıfbank; SMS kredi başvurusu için TIK boşluk TC boşluk Gelir miktarı yazılarak 5724’e gönderiliyor.

Halkbank; başvurusu ise TC boşluk Tür boşluk Miktar boşluk Gelir yazılarak 3401’e gönderiliyor.

Odeabank SMS kredi başvuruları KREDİM boşluk TC ile birlikte 8444’e gönderilmesiyle anında kişiye cevap verilebiliyor.

Ziraat Bankası SMS kredi başvurusu yapabilmeniz için TUKETİCİ boşluk TC boşluk Tutar boşluk Vade boşluk gelir tutarınızı yazarak 4747’e göndermeniz yetiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir