Finansbank sms kredi başvurusu
Finansbank SMS Kredi Başvurusu

Müşterilerinin nakit sıkıntısını gidermek için Finansbank kredi başvurusu sms üzerinden de yapılmaktadır. QNB Finansbank’ın başlattığı SMS üzerinden başvuru süreci kolayca ilerlemektedir. Finansbank’ın yapmış olduğu SMS ile kredi kampanyası müşteriler için bir fırsat olmaktadır. Kolay başvuru ile nakit desteği sunan Finansbank aynı zamanda da düşük maliyetli kredi kullandırarak müşterilerine kolaylık sağlamayı hedeflemektedir.

Finansbank ihtiyaç kredisi başvuru sms üzerinden yapılmaktadır. QNB Finansbank SMS ile başvuru yapan ve hesabı olan müşterilerine 22 bin lira ödeme yapacağını açıkladı. Bunun üzerine ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen çoğu kişi başvuruda bulundu. Müşterilerine SMS ile düşük maliyetli kredi veren Finansbank’a yapılan başvurular hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır.

Finansbank ihtiyac kredisi
Finansbank i̇htiyaç kredisi

Acil ihtiyaç kredisi olarak kullanılacak olan kampanyaya SMS ile kolaylıkla başvurabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinin gelir durumuna ve ödemelerine göre 55.000 TL’ye kadar kredi çıkmaktadır. Kredi notunuza ve istediğiniz tutara göre kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca banka ile görüşmek isterseniz şubelere giderek de kredi kullanabilirsiniz. Bununla birlikte internet bankacılığı aracılığıyla da kredinizi kullanabilirsiniz.

Ayrıca QNB Finansbank’ın sunduğu düşük faizli kredilere de başvuru yapabilirsiniz. Finansbank’ın sunduğu Hazır Kredi’ye başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Finansbank hazır kredi başvurusu yapabilmeniz için bazı koşulları karşılıyor olmanız gerekmektedir.

  • Hazır Kredi Limiti olarak geçen kampanyadan yararlanabilmek için mevcut ek hesap limitinize Hazır Kredi limitinizin bağlı olması gerekmektedir.
  • Hazır Kredi’nizi 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile kullanabilirsiniz.
  • 50.000 TL üzerinde kredi kullanmak istiyorsanız 24 ay vade ile ödeme yapabilirsiniz.

Hazır kredi limiti ile en hızlı kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredi limitinizin çekeceğiniz kadar olması gerekmektedir. Yani taksitli nakit çekiminiz, kredi kullanımınız ve kullandığınız krediyi ne şekilde geri ödediğiniz hazır kredi limitinizi etkilemektedir. Bu sayede size sunulan hazır kredi limiti çerçevesinde kredinizi kolayca kullanabilirsiniz.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu SMS

Finansbank kredi başvurusu sms üzerinden kolayca gerçekleştirilebilmektedir. Oturduğunuz yerden sadece bir SMS atarak size ne kadar kredi verileceğini öğrenebilir ve kredi başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz. Bunun için Finansbank’ta hesabınızın olması yeterli olacaktır. Size ait olan telefon numaranız ile hızlıca kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Finansbank sms
Finansbank sms kredi başvuru

Finansbank ihtiyaç kredisi başvuru sms ile yapmak isteyenler Finansbank’a ait olan 5030’a T.C. numarasını göndererek başvuruda bulunabilirler. 5030 numaralı telefona attığınız SMS sonucunda Finansbank, kullanabileceğiniz kredinin tutarı ve koşullarını sms ile bildirmektedir.

En hızlı kredi başvurusu yöntemlerinden birisi olan SMS ile kredi başvurusu sonucunda size verilecek olan kredi tutarını kolayca kullanabilirsiniz. Bankaya giderek adınıza onaylanmış olan kredi tutarını kimlik kartınız ile hızlıca kullanabilirsiniz. Ayrıca hiç bankaya gitmeden kredi kullanmak isteyen kişiler de internet bankacılığı ile birlikte kolayca kredilerini kullanabilirler.

En Hızlı Kredi Başvurusu

Siz de en hızlı kredi başvurusu yapabilmek için SMS ile 5030 numaralı telefona T.C. kimlik numaranızı göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 7/24 internet bankacılığı sayesinde de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu şekilde de kolayca kredinizi kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile yapmış olduğunuz kredi başvuruları her zaman kullanılabilmektedir.

Eğer finansbank ihtiyaç kredisi başvuru sms yolu ile yapacaksanız kredi puanınızın en düşük 1200 puan olması gerekmektedir. Kredi puanınız 1 ile 1900 aralığında değişkenlik göstermektedir. 1900’e yaklaştıkça kredi alma ihtimaliniz daha fazla olmaktadır. Kredi puanınız 900 ile 1000 arasında ise bankaların size kredi vermesi riske girebilir.

YouTube video
En Hızlı Kredi Başvurusu

Kredi notunuzu yükseltebilmek için borçlarınızın bir kısmını kapatabilirsiniz. Özellikle zamanı geçmiş kredilerinizi kapattığınızda kredi notunuz da yükselmiş olacaktır. Ya da kredi kartınızı zamanında ödemiyorsanız kredi puanınız yine düşmektedir. Aynı şekilde gecikmiş borçlarınızı kapatarak kredi notunuzu yükselttikten sonra kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sürekli kredi başvurusu yapmak da kredi notunuzu düşürecektir. Bu yüzden ödemelerinizi yaptıktan sonra bir süre beklemenizi öneririz.

Ayrıca emekli olan vatandaşların kredi kullanımında QNB Finansbank müşterisi olması da kredi kullanmaları için ayrıcalık sağlayacaktır. Eğer Finansbank’ın düşük faizli kredisinden yararlanmak istiyorsanız emekli maaşınızı QNB Finansbank’a taşıyabilirsiniz. Bununla birlikte maaş müşterisi olan kişilerin de son iki aydaki sigorta primleri kredi tutarını etkilemektedir. Finansbank en hızlı kredi başvurusu SMS ve mobil bankacılık ya da internet bankacılığı sayesinde oturduğunuz yerden kolayca yapılabilmektedir.

Hangi Kredilere Hızlı Başvuru Yapılır?

Finansbank müşterileri kredi başvurusunu SMS ile yapabilmektedir. Finansbank kredi başvurusu sms üzerinden kimlik numaralarının gönderilmesi ile gerçekleştirilmektedir. Ancak tüm krediler SMS ile yapılmamaktadır. Kredi başvurusunu SMS yoluyla yapmak istiyorsanız genel olarak ihtiyaç kredilerine başvuru yapabilirsiniz.

Finansbank’a yaptığınız hızlı kredi başvurusu ile kredi notunuza, yaşınıza, gelir durumunuza ve kredilerinizin toplamına göre 1000 TL ile 50.000 TL arasında kredi çıkabilmektedir. Son düzenleme ile 50.000 TL’ye kadar olan tüm kredileri 36 ay vade ile ödeyebilirsiniz. En hızlı kredi başvurusu yapabilmek için size ait olan telefon numarasından SMS atabilirsiniz.

Kredi turleri
Hızlı başvuru kredileri

Ev kredisi ya da araç kredisi almak istiyorsanız internet üzerinden faiz oranlarını araştırabilirsiniz. Ancak bu şekilde alınacak olan yüklü kredi kullanımlarında bizzat banka ile işlem yapmak sizin için de iyi olacaktır. Bankaların müşterileri için sundukları faiz oranları bazen herkes için değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden bireysel bankacılık yolu ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anlık gelişen ihtiyaçlarınız için SMS yolu ile kredi başvurusu yapmak sizin de hızlıca sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Finansbank’ın müşterileri için sunduğu SMS yolu ile kredi başvurusu yapma kampanyası en hızlı kredi başvurususeçenekleri arasında yer almaktadır. Mobil bankacılık kullanmıyorsanız kolayca 5030 nolu telefona T.C. kimlik numaranızı atarak başvuru yapabilirsiniz.

Finansbank Faiz Oranları

Finansbank faiz oranları müşterilerinin kolay kredi kullanabilmesi için son zamanlarda oldukça düşmüştür. SMS üzerinden, mobil bankacılık üzerinden ya da internet bankacılığı üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvuruları sonucunda 1000 TL ile 50.000 TL arasındaki krediler için %1,8 oranında faiz uygulanmaktadır.

  • Bu durumda da 50.000 TL hazır kredi çeken bir kişi %1,8 faiz ve 36 ay vadede, aylık 2.012,40 TL kredi ödemesi yapacaktır. 36 ay sonundaki ödemesi de 72.446,48 TL olmaktadır.
  • Aynı şekilde 1000 TL kredi çeken bir kişi de 36 ayda %1,8 faiz ile aylık 40,25 TL ödeme yapmaktadır. Toplam geri ödeme tutarı ise 1.448,90 TL olmaktadır.

Faiz oranlarını %2,38 civarından %1,8’e düşürerek müşterileri için daha uygun faiz imkanı sunan QNB Finansbank’a kredi başvuruları artmıştır. Siz de başvuru yapmak için QNB Finansbank müşterisi olabilirsiniz.

Ayrıca finansbank faiz oranları arasında yer alan gecikme faiz oranı da aylık %2,10 olarak belirtilmiştir. Finansbank ihtiyaç kredisi başvuru sms yoluyla, müşteri hizmetleri ile, internet bankacılığı yoluyla ve mobil bankacılık ile yapılabilmektedir.

Bu doğrultuda çekmiş olduğunuz kredinize ait aylık ödemeleri zamanında ya da zamanında önce ödemeniz finansbank faiz oranlarıüzerinde olumlu bir etki olmasına yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir