Oksijenhesap
oksijenhesap

Sürekli olarak kendini yenileyerek büyümeye devam eden Odeabank, Odeabank Oksijen Hesap vadesiz hesap gibi görünmesine rağmen gün sonu bakiyelerini yüksek faiz oranları ile vadeli mevduat gibi değerlendiren bir hesap türüdür.

Odeabank Oksijen Hesap gün sonu bakiyesini hedef alarak minimum 4.000 TL/ 4.000 EUR /4.000 USD üstü olan limitleri ‘’1 gün vadeli olarak ve hatta uzatmak kaydıyla’’ otomatik olarak vadeli hesaba aktarım yapan vadesiz hesap türüdür.

Odeabank oksijen hesap faiz oranları

Odeabank Oksijen Hesap Nasıl Açılır?

Odeabank Oksijen Hesap açtırmak için öncelikle ilk şart, vadesiz hesabınızın bulunmasıdır ve vadesiz hesap açmak için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Açtığınız hesabınızda da minimum 4.000 TL/ 4.000 EUR /4.000 USD bakiye bulunması sonucunda Oksijen Hesap açtırmak için,

  • Odeabank şubeleri,
  • Odeabank internet şubesi,
  • SMS gönderme, (OKSİJEN bir boşluk TC Kimlik Numaranızı yazarak 8444’e SMS gönderebilirsiniz.)
  • Odeabank Müşteri Hizmetleri (444 8 444) kanallarından herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları 2019 Nedir?

Siz de mevcut olan paranızı değerlendirmek istiyorsanız, yüksek mevduat faizlerinden yararlanarak kazançlı çıkabilirsiniz. Bunun içinde tercihinizi yüksek faizli Odeabank Oksijen Hesap’tan yana kullanabilir ve vadesiz gibi görünen hesabınızdan kazanç sağlayarak her türlü işlemi yapabilirsiniz.

Odeabank Oksijen Hesap faiz oranları 2019 yılı için yeni gelen müşterileri için ‘’Hoş Geldin Faizi’’ olarak %18,50 olarak belirlenmiştir. Bu yüksek faiz oranından düzenli olarak faydalanmak için hesabınızda en az 12.500 TL ve en fazla 500.000 TL limit olması gerektiğini unutmamalısınız.

Odeabank oksijen hesap faiz oranları

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Getirisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Odeabank Oksijen Hesap faiz getirisi, hesabınızda bulunan bakiyeye göre belirlenir. Konu ile ilgili detayları kavramanız için farklı bakiyeler için faiz getirisi sonuçlarını paylaşmamız yeterli olacaktır.

  • 000 TL bakiye için 32 günlük yatırımda kazanılan 650 TL, 92 günlük yatırım yapılırsa kazanılan 1.867 TL, 365 günlük yani yıllık kazanılan 7.566 TL’dir.
  • 000 TL bakiye için 32 günlük yatırımda kazanılan 2.165 TL, 92 günlük yatırım yapılırsa kazanılan 6.225 TL, 365 günlük yani yıllık kazanılan mevduat faizi 25.220 TL olarak hesaplanır.
  • En üst limit olan 500.000 TL için Odaebank Oksijen Hesap faiz getirisi hesaplanırsa; 32 günlük yatırım yapıldığında 10.827 TL, 92 günlük yatırım yapıldığında 31.128 TL, 365 günlük yani 1 yıllık yatırımda ise; 126.100 TL tutarında mevduat faizi kazanılmış olunur.

Odeabank Oksijen Hesabı İptal Ettirilebilir mi?

Odeabank Oksijen Hesap açıldıktan sonra vadesiz hesap üzerinden yapılabilen tüm işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. EFT işlemleri gibi para gönderimi işlemlerinizi mesai saatleri içerisinde tüm bakiyenizi kullanarak yapabileceğiniz gibi, mesai saatleri dışında ya da hafta sonları ile tatil günlerinde para çekebilir ya da para yatırabilirsiniz. EFT dışında günün 24 saati havale işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve talimat vererek ödemelerinizin ( fatura, kredi, kredi kartı ödemeleri) düzenli yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda Odeabank Oksijen Hesap avantajlarından olan TEMA Vakfı’na bağış için, 1 ylık süre boyunca gün sonu varlık limitinizin 10.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Ayrıca Odeabank Oksijen Hesap üzerinden tek sefer için en az 2.000 TL işlem yapmanız sonucunda TEMA Vakfı için bağışta bulunarak siz de destek olabilirsiniz.

Tüm bunlara rağmen Odeabank Oksijen Hesap iptalini istiyorsanız, 7/24 iptal işlemini farklı kanallardan gerçekleştirebilirsiniz. Hesap iptali için,

  • Mesai saatlerinde Odeabank şubeleri,
  • Odeabank internet şubesi,
  • Odeabank Müşteri Hizmetleri (444 8 444) kanallarından birini tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir