Yapı kredi kredi kartı başvurusu
Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye pazarına girdiği ilk dönemlerde yoğun talep görmesine rağmen sahip olunması zor olan kredi kartları zamanla herkesin cebine bir tane karttan fazlası girdi. Zamanla her şey değişiyor ve kendini geliştiriyor. Düşük limitler eşliğinde verilen kredi kartları günümüzde limitlerini en üst seviyelere yükseltmiş hatta limitsiz kredi kartı tahsislerinin yolu da açılmıştır.

İlk teması alışveriş olan kredi kartı, günümüzde kredi aracı olarak ta kullanılabilmekte, istenildiği takdirde normal tüketici kredisi faizleri ile kredimizi anında alabilmekteyiz. Aradan geçen zaman ne gösterecek bilinmez ancak, özellikle bayanların en çok rağbet gösterdikleri kartlar paramız olmasa dahi alışverişlerimizin baş tacı. Yapılan kampanyalar, kartların özellikleri, para puanlar ya da chipler ile alışveriş yapılması cazip hale getirildi ve hâlâ getiriliyor.

Türkiye’nin ilk özel bankalarından ve kredi kartını bizimle ilk tanıştıran bankalardan olan Yapı ve Kredi Bankası World kart ile ekonomi dünyamıza girdi. Yapı ve Kredi Bankası World Kredi Kartı sahibi olmak için yollar genişletilmiş durumda. İnternetten, ceptep, şubelerden rahat bir şekilde başvuru yapabiliyorsunuz. İstediğiniz kredi kartının ismini yazarak, boşluk bırakıp, TC kimlik numaranız ile birlikte 4407’ye göndererek kredi kartı sahibi olmanın ilk adımını atabilirsiniz. Başvuru sonucu anında SMS yoluyla cebinize gelmektedir.

Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

Artık herkes bir kredi kartı ihtiyacı duyar hale gelmiştir. İhtiyaçlar ile alınacak ürünlerin taksitle alınabilmesini imkan kılması talebi artırmaktadır. Her türlü işlemi yapabildiğimiz kartlarımız ile bankamatiklerden limitleri dahilinde kredi kullanabiliyoruz. 10-12 ay vadelerde alacağımız nakit ihtiyacımızı ise hiçbir sözleşme, banka şubesi ya da zaman aşımına uğramadan alarak işlemlerimizi hemen yapmış oluyoruz. Bu da kredi kartının en büyük artılarından birisi olarak tüketiciye hizmet olarak dönmüş oluyor.

Öğrencilerin En Büyük Desteği Kredi Kartı

Ulaşım yelpazesinin genişliği ile ister ek kart olsun ister kendisine ait olsun, henüz iş dünyasına girmeyen, geleceğimiz, eğitim gören öğrencilerimizin de ekonomik buhran dönemlerindeki en büyük destekçilerinden birisi. Düşük limitler dâhilinde bile olsa öğrenciler de gelir beyanı bulunmadan kredi kartlarına sahip olabilmekteler.

Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenirim

Yapacağınız kredi kartı başvurusu için her kolaylık sağlanmıştır ve bu başvuruların sonuçları her başvuru yolu sonrasında cebinize SMS ile gelmektedir. Ola ki bir aksilik oldu, gelen SMS’i okumadan sildiniz ya da telefonunuzu kaybettiğiniz gibi durumlar için endişelenecek durum yok. Wordcard.com.tr adresinden girişi yaparak başvuru sorgulamasını yapabilirsiniz. Ayrıca bu sitede kartın bütün kampanyalarını, koşullarını kazançlarınızı da öğrenebiliyorsunuz.

Yapı Kredi Bankasının hizmeti olan World The Banker’in seçtiği en değerli 10 kart arasına girmiş durumda ve Türkiye’de bu bir ilk olarak dikkatleri üzerine çekiyor. En bonkör parolası ile worldpuan kazandıran kart ayrıcalıkları ile dolu.

Yapı ve Kredi Bankasının Kredi Kartları ise Şöyle;

World Kredi Kartı
World Gold Kart
World Platinum Kart
World Business Kart
Opet World Kart
World Sanal Kart
Fenerbahçe World Kart
World Eko Kart

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir