Vakifbank yeni yil kredisi
vakifbank yeni yil kredisi

2018 yılına sayılı günler kala Vakıfbank yapmış olduğu kampanya ile 50 bin liraya ulaşan miktarlarda yeni yıl kredisi tahsis etmeye başladı.

% 1,35 faiz oranı ile 36 ay vadelerde alabileceğiniz Vakıfbank Yeni Yıl Kredisinin 50 bin lira gbii yüksek miktarlara kadar veriyor olması kredi ihtiyacı bulunanlar için önemli bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni yılla birlikte yeni ihtiyaçların doğması beraberinde nakit ihtiyacını da getiriyor. Bu anlamda kredi talep eden Vakıfbank müşterileri daha önce kredi kullanmış olsalar dahi yapılandırma yoluna giderek yeni ihtiyaç kredisini Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi ile kullanabiliyor.

Müşterisi olsun ya da olmasın kredibilitesi yüksek olan herkesin kullanabileceği kredi için talep edilmesi halinde balon ödeme planı ile de gerçekleştirebiliyor. Bu sayede ilk taksitler küçük miktarlarda olurken zamanla yükselen bir periyotla artış gösteriyor.

Kredi ön başvurusu esnasına kefil talebinde bulunmayan banka tüketicilerin cebine uygun şartlarda kredi arayışlarına cevap vermiş oldu. Yeni yıl kredi kampanyalarına öncülük etti. Muhtemelen Ocak ay’ından itibaren sık sık reklamlarını izleyeceğimiz kredi kampanyaları birbirlerini takip edecek.

Kredi talebinde bulunacak kişinin tercihine göre başvurular internet bankacılığı, cep şubesi, banka şubelerinden yapabiliyorken aynı zamanda dilerseniz bankamatikler aracılığıyla TC kimlik numaranız ve telefon numaranızı işleyerek yapılabiliyor. Tabu burada başvuru için online bankacılık işlemlerini kullanıyor olmanız işlemlerinizi hızlandırıyor.

SMS İle Yeni Yıl Kredisi

Vakıfbank yeni yıl kredisine SMS ile başvuru yapmak isteyenler YENİYIL boşluk TC no yazarak 5724’e mesaj göndermeleri yetiyor.

Bin lira ile 50 bin lira arasında alacağınız kredinin asgari vadesi 3 ay maksimum olarak ta 36 ay olarak belirlenirken masraf olarak Kredi Tahsis Ücreti ve vergiler kesiliyor.

Vakıfbank 2018 yeni yıl kredisi ile diğer kredi ürünleri hakkında bilgi olmak için banka şubenize ziyaret edebilirken size özel kredi faizlerini de öğrenebiliyorsunuz.

Kolay ödeme seçenekleri ile her yıl geleneksel hale getirilen yeni yıl kredisi özellikle kamu personeli, çalışan ve emekliler için tahsis edilebiliyor.

Ne Kadar Öderim?

Alacağınız 50 bin lira için 36 ay eşit taksitlerde 1.843,94 TL öderken, 10 bin lira için artan ödemeli 36 ay vadelerde ilk 12 ay 250 TL, sonraki 12 ay 368 TL ve kalan 12 ay ise 543 TL ödüyorsunuz.

Vakıfbank bu kredinin tahsisinde ayrıcı gelir belgesi talep ederken, kişinin kredini notunu da inceliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir