Vakifbank sonbahar kredisi
vakifbank sonbahar kredisi

Vakıfbank, kendi müşterilerine sunduğu pek çok özellik ile, bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında, sonbahar kredi fırsatlarını tüketicilerin karşısına çıkarıyor. Böylelikle artık tüm ihtiyaçlar, uygun vade ve faiz oranları ile karşılanabilecek ve bunlar için de en yüksek 48 ay vade şartı aranacaktır. Bunun yanı sıra uygun faiz oranları ile birlikte, farklı ödeme planları oluşturularak, özel sektör çalışanları, emekliler ya da kamu personelleri için farklı yöntemler kullanılabilecektir. Elbette ki, kişinin bulunduğu gruba göre, kredi puanları analiz edilerek, risk grubunda olmayan kişiler için de kolaylıklar sağlanacaktır. Kredi notlarında düşüş yaşamamış kişiler, herhangi bir problem olmadan, Vakıfbank sonbahar kredisi kullanabilecekken, yine kişilerde elbette ki SSK üzerinden çalışıyor olma şartı da aranacaktır. Fakat, kredi puanları yüksek olan kişilerin, SSK çalışanı olmasa bile bazı durumlarda kredi kullanabileceği yönünde bilgiler de bulunmaktadır. Bunun için en doğru bilgi, Vakıfbank müşteri hizmetleri ile görüşülerek öğrenilebilir.

Kredi puanı düşük olan kişilerin, risk gruplarında olmaları halinde, eğer ki sigortalı çalışan değiller ise kredi kullanma ihtimalleri oldukça düşük olacaktır. Bunun için kredi puanlarınızı, bankanız aracılığı ile öğrenerek, kredi başvurularınızı daha sonra gerçekleştirmeniz önerilmektedir.

Sonbahar kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Eğer ki, güncel olarak Vakıfbank’ ın sunmuş olduğu, sonbahar kredi kampanyası devam ediyorsa, SMS ile başvuru yapmak oldukça kolay bir yöntem. Her bir kelimenin arasında birer boşluk olacak şekilde kısa mesaj bölümünden sırasıyla (KREDI- T.C. kimlik numarası- ve aylık gelir) belirtilerek, 5724 ‘e SMS olarak gönderilmesi gerekmektedir. Örnek olarak SMS metnini vermek gerekirse eğer; şöyledir. (KREDI 11111111111 2250) olacak şekilde yazılması gerekiyor.

Kredinizi nasıl almak istersiniz?

Tüketicilerine farklı ödeme yöntemleri ile sunulan Vakıfbank sonbahar kredisi aşağıda ki maddeler dahilinde tercih edilebilir. Kendi bütçeniz, gelir durumunuz ve dönemsel değişikliklere göre uygun bir seçeneği tercih ederek, daha kolay ödeme planları oluşturabilirsiniz. Seçenekler ise aşağıda ki gibidir.

  • Aylık eşit taksit
  • Artan taksit
  • Azalan taksit
  • 3 ay ödemesiz ve sonrasında aylık eşit taksit
  • 3 ayda 1 ödeme şeklinde eşit taksit
  • Son taksit için balon ödeme yöntemleri
  • Değişken taksitli ödeme

Gelir şeklinize göre yukarıda yer alan maddelerden herhangi birisini tercih ederek, SMS yöntemi ile başvuru yapabilirsiniz. Eğer ki, SMS ile yapılan başvurularda herhangi bir aksaklık meydana gelmiş ise, ilk olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Sonrasında da isteğinize göre, banka şubesini ziyaret ederek, teknik personellerden bilgiler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir