Vakifbank kurulus yil donumu kredisi
vakifbank kurulus yil donumu kredisi

Türkiye’de vakıf kaynaklarını en etkin bir şekilde kullanmak ve değerlendirmek amacıyla 1954 yılında kurulan Vakıfbank, vakıflara verdiği desteklerin yanında çağdaş bankacılığı ve tasarruf düzeyimizin gelişimine olumlu yönde katkılar veren büyük bir kuruluş haline geldi. Her geçen gün her mecrada kendini yenileyen Vakıfbank bireysel, ticari, KOBİ ve tarım bankacılığının önde gelen finans kuruluşu haline geldi. Aynı misyon ve vizyon ile küçülmeden katlanarak büyüdü ve bu günlere kadar geldi.

Kuruluşunun 63. yılını yine müşterileri ile birlikte kutlayan Vakıfbank kuruluş yıl dönümü kredisi ile istediği şartlar ve kredi özellikleri ile müşterilerinin yanında olduğunu her yıl olduğu gibi bu yılda herkese göstermiş oldu. En cazip fiyatlar ve faizler eşliğinde kullanılan ihtiyaç kredisi sabit, artan ve eşit taksitli kredi seçenekleri ile talep halinde 90 bin liraya kadar tahsis imkanı sunuyor.

2017 yılının ortalarına girdiğimiz bu günlerde 63. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Vakıfbank, bu kutlamalara istinaden emeklisinden işçisine kadar uygun koşullar altında krediyi yüzde 1,15 gibi düşük faiz oranlarında veriyor. Vakıfbank 63. Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Kampanyası ile müşterilerin talebine göre hareket edilirken, masrafsız ve düşük faizli kredi seçenekleri kişilerin takdirine bırakılmış.

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Örnek Hesaplama

Genel olarak tüketici kredilerinin faiz oranlarına ve masraflarına bakıldığında en uygun şartlardaki kredi olarak göze giriyor. Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi eşit taksitli ve artan taksitli olarak verilebiliyor. Vadesi ise 3 ile 48 ay arasında. 10 Bin lira alınması halinde aylık 294 lira, 30 bin liralık kredi için 881 lira, 50 bin lira için ise 1469 taksit ödenirken maksimum limit olan 90 bin liralık kredi kullanıldığı takdirde 2644 lira taksit ödemesi yapıyorsunuz.

Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Şartları

Krediye başvuran kişinin kredi skoruna bağlı olarak onaylanıp onaylanmaması bankanın inisiyatifine kalmış durumdadır. Onaylanması halinde kredi açılışının gerçekleştirilmesi ile en az bir adet düzenli fatura talimatı talep edilmektedir. Vakıfbank bu talimat verilmediği takdirde faiz oranında yüzde 0,01 oranında artış sağlanmaktadır.  Kişinin SMS ile başvuru yapılması halinde SMS ücreti kişinin faturasına 0,65 TL olarak yansıtılmaktadır. Ayrıca Hayat sigortası yapılması da ayrı bir şart olup, kefil gerekli görüldüğü takdirde istenebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir