Vakifbank halden anlayan kredi
vakifbank halden anlayan kredi

Günümüzde sağlık, seyahat, eğitim ve alışveriş gibi birçok alanda maddiyata bağımlı bir hale gelinmiş durumdadır. Eğer kişilerin maddi durumu iyi ise birçok alanda daha iyi hizmet alma olanağı bulmaktadır. Ancak maddi geliri ve olanağı fazla iyi olmayan insanlar da bu alanlarda sıkıntı çekmektedir. Gelişen teknoloji ve imkânlar dâhilinde yeni şeyler kurulup yeni şeyler icat edilerek bu anlamda sıkıntı çeken insanları rahata kavuşturmak kolaylaşmıştır. Öncelikle kurulan bankalar tarafından çıkarılan kartlar, sunulan avantajlı kampanya teklifleri ve krediler insanlara kolaylık sağlamaktadır. Bu anlamda Türkiye’de güvenilir olarak hizmet sunan bankalardan birisi de Vakıfbank’tır. Bu banka çeşitli kredi imkânları ile müşterilere farklı doğrultularda farklı imkânlar sunmaktadır.

Esnaflara özel fırsatlar

Vakıfbank esnafı için özel imkânlar sunarak sıkıntı çekmeyeceği kredi imkânları sunmaktadır. Mini kredi 20000 TL tutarına kadar 36 aya kadar ulaşan vadeler ve indirimli faiz oranlarına sahip olunacak bir avantaj sunulmaktadır. Standart kredi ile 50000 TL ye kadar yine 36 aya kadar vadeler ve uygun faiz oranları ile uygun kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Vakıfbank’tan müşterilere 5 farklı geri döneme seçeneği;

  • 3 aylık ödeme eşit taksitli,
  • 3 aya kadar ödemesiz dönemli,
  • Aylık taksitli,
  • Değişen taksitli,
  • 1 yıl içerisinde 4 taksite kadar ertelemeli seçeneklerle müşterilere farklı şekillerde sunulmaktadır.

Bu tür kampanyalardan faydalana bilinmesi için ise Vakıfbank Businesscard ya da Kredili Banknot ürünü alınması zorunlu olmaktadır. Bankaya başvurulan tutar ve vadeler zamanla piyasa durumuna göre koşulların değişmesi ile değişiklik gösterilmektedir. Bankanın kendisi gerekli görmedikçe de kredinin kullanım durumları da değişiklik yapma hakkını saklamaktadır.

Sarıpanjur Halden Anlayan Konut Kredisi

Konut kredileri diğer ücret dâhilindeki kredilerden daha farklıdır çünkü sadece konut alımı için söz verilip alınan ücretin zamanında ödenmemesi durumunda kendisini zora sokmamak için alınan evi ipotek haline getirip teminat olarak sunulmalıdır. Vakıfbank tarafından belirli faiz oranları, 120 aya varan işler azalan taksitli, artan taksitli, ara ya da esnek ödemeli alternatif uygulamalar sunulmaktadır. Hayat sigortası mutlaka zorunlu halde olması gerekir. Taşınmaz rehini tesis ücreti olmamaktadır. Sigortalar ise DASK’ta belirlenen metre kare değişimine göre belirlenmektedir. Genel diğer masraflarda da uzman incelemesi yani ekspertiz ücreti ilk olarak 800 TL olması yeterdi. Tahsis edilen maliyet ise kredi tutarı üzerinden ilk defa % 0.5 değerinde alınmaktadır. Kefil olup olmaması da kişinin kredi notuna bağlı olarak durumu etkiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir