1 7
1 7

Birçok banka müşterileri için cazip olanaklar ile çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Diğer taraftan ihtiyaç kredisi gibi kampanyaları da müşteri için gerçekleştiriyor ve bu şekilde harcamaları, giderleri, birikimleri olarak kullanım imkanı sunuyor. Dilerseniz kişi dilerseniz de kurum olsun far etmez çalıştığı yere göre ya da emekli olup olmamasına, bayram gibi özel günlerde harcayabilmeleri açısından birbirinden güzel kampanyalar ile ihtiyaç kredisi olarak kredi olanağı sağlamaktadır. Vakıfbank, böylece müşterilerinin memnun olmasında da önemli rol oynamaktadır.

Vakıfbank Full Paket Avantajları Nelerdir?

Müşteriler, bankanın imkanlarından faydalanarak ihtiyaç ile giderlerini sağlamasının yanı sıra birikim yapma olanağı da sunuyor. Her bir bankanın yaptığı kampanyalar birbirinden farklı olmasından dolayı ayrıca kişiye özel de sağlayacağı uygun imkanlar ile farklılaşması seçer. Bu şekilde uygun olanakları sağlama sebebi yer alan banka da Vakıfbank’tır. Vakıfbank, Full paket olanağının haricinde, halden anlayan bireysel paketler kampanyası ile de müşterilerinin faydalanmasını sağlıyor.

Vakıfbank Full paket kampanyasını düzenleyerek, müşterilerinin hizmetine sunduğu muhteşem fırsatlardan yalnızca biridir. Vakıfbank Halden Anlayan Bireysel Paket ile EFT, havale, banka şubesinden para çekmek gibi hepsine farklı masraf ödemeden tek seferde alabileceğiniz bir pakettir. Her bir paket ihtiyacınıza bağlı olarak en uygun seçimi yapmanız açısından hazırlanmış olup, paketler web, standart ve Full paket olarak gruplara ayrılmıştır. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda tercih edeceğiniz ve kullanmak istediğiniz paketi Vakıfbank şubelerinden alabilirsiniz. Ayrıca ATM ya da internet bankacılığı üzerinden de temin edebilirsiniz.

Vakıfbank full paket i̇ptali

Vakıfbank Full Paket Ücreti Masraf ve Komisyon Tutarı

Vakıfbank Web Paket

Vakıfbank’ın halden anlayan paketleri arasında ilk sırada bulunan Web Paket, bankaya gitmeden işlerini internet üzerinden yapan kişilere uygun bir kampanyadır. Web paketin süresi 1 aydır ve aylık azami işlem adedi 25 olan internet üzerinden havaleler, aylık azami işlem adedi 5 olan internet üzerinden EFT ve aylık azami işlem adedinden muaf olan hesap işlem ücreti 1 aydan 5 aya dek her ay için ödenecek olan aylık paket fiyatı 18,00 TL’dir. 6 aydan 9 aya kadar her ay için ödenecek olan aylık paket fiyatı 16,00 TL, 10 aydan 60 aya dek olan paketin fiyatı ise 14,00 TL’dir.

Vakıfbank Standart Paket

Vakıfbank standart paketin kullanım süresi 1 aydır ve internet üzerinden gerçekleştirilen havalenin aylık azami işlem adedi 30’dur. Şube aracılığı ile havalenin 1, bankamatik aracılığıyla havale 5, internet üzerinden EFT’nin 10, banka şube para çekme ile ekstrenin 1, hesap işletim fiyatının aylık azami işlem adedinden muaf olmaktadır. Bunların 1 aydan 5 aya dek her ay için ödenecek olan aylık paket fiyatı 33,00 TL, 6 aydan 9 aya kadar olan fiyatı 29,00 TL ve 10 aydan 60 aya kadar olan fiyatı ise 26,00 TL’dir.

Vakıfbank Full Paket

Vakıfbank Full paketinde kullanım süresi 1 aydır ve internet üzerinden yapılan havalenin aylık azami işlem adedi sınırsızdır. Şube aracılığı ile yapılan havalenin 3, bankamatik ile yapılan kartlı havalenin 10, internet üzerinden EFT’nin 20, şube aracılığıyla EFT’nin 3, banka şube para çekme ile ekstrenin 3, hesap işletim fiyatında da muaf tutulur. 1 aydan 5 aya kadar her ay için ödenecek olan paket fiyatı 52,00 TL, 6 aydan 9 aya kadar olan fiyatı 47,00 TL, 10 aydan 60 aya kadar olan fiyatı ise 42,00 TL’dir.

Vakıfbank Full Paket Nasıl İptal Edilir?

İptal işlemini gerçekleştirmek için en yakın Vakıfbank şubesine giderek ya da telefon bankacılığı ile Full paket iptal işlemlerini yapabilirsiniz. Vakıfbank Full paket iptali, internet bankacılığı üzerinden yapılamamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir