1 5
1 5

Bir debit kart olma özelliğine sahip olan Vakıfbank Bankomat kartı, direkt olarak vadesiz mevduat hesabına bağlı olmaktadır. Bankamatiklerden para çekebilmeniz, POS üstünden mal ile hizmet alımlarınızı yapabilmeniz nedeni ile müşterilere sunulur. Elinizde bulunan Vakıfbank Bankomat kartlarınızı yalnızca para çekerken ve alışverişlerinizde kullanmanızın yanı sıra birçok bankacılık hizmetlerinden de faydalanmanız mümkün.

Vakıfbank şubelerine giderek açtırmış olduğunuz vadesiz hesap ile beraber sizlere sunulan Bankomat kartınızı dilediğiniz gibi kullanmanız mümkün. Kullanım kolaylığı sunması ve hayatı daha kolay hale getirebilmek için tercih edilmesi nedeni ile size birçok avantaj da sunuyor. Dilerseniz tutmuş olduğunuz takımın renklerini içeren kredi kartı da alabilirsiniz.

Vakıfbank Bankomat Kartınızı Kullanabileceğiniz Durumlar Nelerdir?

  • Yalnızca ülkemizde de değil bütün dünya genelinde yapacak olduğunuz tüm alışverişlerde Vakıfbank Bankomat kartınız ile yapmanı mümkün.
  • Yanınızda nakit para bulundurmak istemeyen kişilerin tüm dünya genelinde bulunan bankamatiklerden kartınız ile birlikte kolay bir şekilde para çekme şansınız bulunuyor.
  • Elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu, faturalarınızın düzenli olarak otomatik bir şekilde ödenebilmesi için Vakıfbank Bankomat kartınızdan talimat bilgilerini verebilirsiniz.
  • Bankomat kartınız ile Vakıfbank’ın POSPara uygulaması yapacağınız en az 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde 100 TL’ye kadar POS üstünden nakit para çekme imkânı sağlıyor.
  • Bankalar Arası Kart Merkezi’nin kurduğu BKM Express sistemine tanımlamış olduğunuz Vakıfbank Bankomat kartınız ile cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifreyle BKM Express üyesi olan iş yerlerinden güvenli bir şekilde ve hızlı olarak alışveriş yapmanız mümkün.
  • Vakıfbank Bankomat kartınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınız Havuz Hesabına tanımladıktan sonra vadesiz hesabınızda ihtiyaç fazlası olan paranızın değerlenmesini sağlayama şansınız bulunuyor.
  • Vakıfbank Bankomat kartınızı internet üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde 3D şifresi ile kullanma olanağı da sunuluyor.
  • İsterseniz Bankomat’a bağlı olan vadesiz hesabınıza belli bir oranda kredi tanımlatıp ihtiyaç olması halinde çekebilirsiniz.
  • Ayrıca Vakıfbank Bankomat kartınız ile vergi dairelerine de gitmeye hiç gerek kalmadan SGK’yla alakalı ödemelerinizi e-devlet adresi üzerinden, vergi ödemelerinizi de GİB adresi üzerinden size gönderilen 3D şifreniz ile güvenli olacak biçimde yapabilirsiniz.

Vakıfbank bankomat kart

Vakıfbank Bankomat Kart Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Vakıfbank Bankomat kartınız ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerde ”Bankomat Para” kazanabilirsiniz. Ayrıca kazandığınız bu paraları da istediğiniz gibi harcamanız mümkün. Kampanya dahilinde kazanmış olduğunuz 1 Bankomat paranın karşılığı 1 TL olarak yer alır. Sizler de kartınızın Bankomat para özelliğini kullanabilmek için Vakıfbank telefon bankacılığı üzerinden 0850 222 07 24 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz. Dilerseniz Vakıfbank şubelerine giderek veya cep telefonunuzdan BANKOMAT yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 66 hanesini SMS ile 5724’e göndereniz yeterlidir.

Vakıfbank Bankomat Kart Kampanyası

Ülkemizin en büyük bankaları arasında yer alan ve geçen günlerde katılım bankası olarak da aktif olan Vakıfbank, Bankomat kart kampanyası dahilinde müşterilerinin ihtiyaçlarını ortadan kaldırmak için çalışıyor. Kampanya dahilinde tek seferde ya da değişik günlerde yapacağınız 4 tane 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL hediye sizleri bekliyor.

Bu kampanya market, giyim, gıda, kozmetik, ayakkabı, restoran, aksesuar gibi birçok sektörde geçerli sayılacaktır. Ayrıca internet üzerinden yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.

Vakıfbank Kredili Bankomat Hesabı

Acil nakit ihtiyacı karşısında kredi çekebilmeniz için ya da kredi kartı kullanmanıza gerek kalmadı. Vakıfbank kredili bankomat hesabı sayesinde acil ihtiyaçlar karşısında dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz avans hesap, ek hesap olarak da belirtilebilir. Vakıfbank avans hesabı sayesinde dilediğiniz zaman kullanma olanağınızın olduğu hesabınızda bakiye olmasa dahi kullanabileceğiniz paranız daima yüklü durumda olacaktır. Uygun faiz imkanlarıyla kullanmaya elverişli olan kredili bankomat hesabınız sayesinde sizler de ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir