Internetten kredili bankomat
internetten kredili bankomat

Vakıfbank yeni sarı kampanyalarına bir yenisini daha ekledi ve “hesabında paran olsun, hep hazır olsun, istediğin an” cıngılıyla sosyal, görsel ve yazılı medyanın reklam köşelerindeki yeriyle müşterilerine ve yeni müşteri olacaklara duyurusunu “İnternetten Kredili Bankomat! Başlığıyla yapmaya başladı.

Tüm gelişen olaylara kendini adapte ederek kendisini de geliştiren bankacılık işlemleri en önemli ürünleri olan kredi başvurularını da dijital ortama taşıdıktan sonra neredeyse artık banka şubelerine gidilmez oldu diyebiliriz. Bu anlamda personel giderlerini azaltan bankalar internetin olduğu her yerden işlem almaya ve her türlü banka işlemlerini müşterilerine sunar oldular. Bu hizmeti sunan bankalardan birisi olan Vakıfbank internetten kredili bankomat hizmeti vermeye başladı.

Nasıl Başvururum?

Vakıfbank’ın bu an’a kadar hiç müşterisi olmasanız dahi resmi internet sitesi üzerinden giriş yaparak haftanın 7 günü 24 saat kredili bankomat başvurusu yapabiliyorsunuz. Mevcut hesabı olanlar mobil bankacılık üzerinden de bu hizmete başvurabiliyorlar. Başvuru sonrasında onay almanız durumunda banka size hesabınıza bağlı olarak bir bankamatik kartı çıkartıyor ve bu karta bağlı hesabınıza Kredili Mevduat Hesabı açıyor. Burada sizin ekonomik gelirinize göre belirlenen limitler dahilinde kredili bankomat sahibi oluyorsunuz. Ayrıca Vakıfbank Müşteri Hizmetlerinin telefonu olan 0 820 222 0 724 numaradan çağrı merkezleri aracılığıyla bu hizmet için başvurup kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

İhtiyacınıza binaen bankomatınız üzerinden nakit çekim yapmışsanız bu çekimi daha sonra banka şubesinden ya da telefon bankacılığı aracılığıyla taksitlendirebildiğinizi de hatırlatmak isterim.

Mevcut Kredili mevduat hesabınız bulunuyorsa ve buradaki limiti artırmak istiyorsanız bunun için SMS ile başvuru yapabiliyorsunuz. KMH, TC No yazıp yeni talep ettiğiniz miktarı yazarak 5724 numara SMS yolladığınızda ya da internet ile mobil bankacılık üzerinden artırma yoluna gidebilirsiniz.

Kredili Bankomattan Ne Kadar Çekerim?

Burada hali hazırda sizin kartınıza tanımlanan kmh için belirlenen limit önemlidir. Size belirlenen limitin % 80 oranındaki miktarı 2 ve 12 ay vadeler üzerinden çekim yapabiliyorsunuz. Bir yıldan daha uzun bir vadesi bulunmuyor. Fakat burada alınacak vadeli en düşük limit 200 lira olarak belirlenmiş ve en az vadesi iki ay için geçerli.

Kredili Bankomat İçin Masraflar Ne Kadar?

Kredi kullanımında hesabınızdan kesilen kredi tahsis ücreti, dosya masrafı komisyon yada sigorta poliçesi gibi hiçbir gider bulunmadığı için kredili bankomat hesabınızdan alacağınız vadeli Vakıfbank İnternetten Kredili Bankomat kmh için herhangi bir masraf ödemesi yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

Nasıl Öderim?

Vakıfbank Kredili Mevduat Hesabından almış olduğunuz vadeli kredinizin ödeme tarihi her ay’ın 15’i olarak belirlenmiş ve ister bankamatikler üzerinden ister banka şubesinde aylık geri ödemenizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Aylığınızı bu hesap üzerinden alıyorsanız para yatırma işlemine de gerek kalmaz ve banka günü geldiğinde hesabınızdan para çekimini sağlar. Hesabınızda para olmadığında yine KMH hesabınızdaki limitler dahilinde geri ödemesini alır.

Ne Kadar Öderim?

Alacağınız 5 bin lira için 12 478,86 TL taksit ödüyorsunuz ve bu işlemin kredi faiz oranı % 1,84.

Almak isteyebileceğiniz diğer bir rakam ise 2 bin 500 lira için 12 ay 239,43 TL taksit ödüyorsunuz. Bu işlemin faiz oranı yine % 1,84.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir