Sekerbank hasat kart
sekerbank hasat kart

Geçimini tarımcılık faaliyetleri ile sağlayan kişiler destek olmak amacı ile birçok banka farklı kampanyalar düzenliyor. Tarım işi ile uğraşan kişilere bu konuda oldukça büyük avantajlar sağlayan bankalardan bir tanesi de Şekerbank’tır. Şekerbank bu konuda yardım almak isteyen müşterilerine farklı ayrıcalıklar sağlamaktadır. Bu ayrıcalıklar arasında en dikkat çeken hizmetlerden bir tanesi de Şekerbank Hasat Kart’ tır. Hasat Kart sayesinde tarım sektöründe hizmet veren müşteriler iş ile ilgili yapmaları gereken alışverişlerini çok ekonomik ücretlerden ve farklı kampanyalardan yararlanarak gerçekleştirebiliyorlar.

Hasat Kart Başvuru

Şekerbank tarafından sunulan bu hizmetten yararlanmak için kişilerin en yakın Şekerbank şubesine başvurmaları yeterlidir. Şubedeki banka görevlileri müşterilerinin bu ihtiyaçlarını karşılamak için yapılması gereken işlemleri büyük bir özenle gerçekleştirmekte ve kısa sürede müşterilerine Şekerbank Hasat Kartlarını teslim etmektedir. Hasat Kart sayesinde birçok alışverişi daha uygun ücretlerle yapan müşteriler akaryakıt alımlarında da indirimlerden yararlanabiliyorlar. Anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından yapılan alışverişlerin tamamı normal akaryakıt ücretinden daha ekonomik fiyata yapılır. Ayrıca Hasat Kart limitleri de oldukça yüksek olduğu için müşteriler diledikleri gibi harcamalarını yapabilirler.

Hasar Kart Faiz oranları

Hasat Kart ayrıcalıklarından bir tanesi de düşük faiz oranlarından yararlanarak geri ödemelerin yapılmasıdır. Üstelik kart ile yapılan harcamaların geri ödemeleri de yüksek vadelerle ödenmektedir. Bunun dışında daha erken yapılan ödemelerde müşteriler yüzde sıfır faiz avantajlarından yararlanarak da ödemelerini gerçekleştirebilirler. Birçok kişi Hasat Kart’ı kredi kartı olarak düşünür ancak Hasat Kart kredi kartı özelliklerini taşımaz. Sadece anlaşmalı olan firmalarda tarımsal faaliyetler için yapılan harcamalarda kullanılabilir. Hasat Kart ile ilgili merak edilen konulardan bir tanesi de Şekerbank Hasat Kart ödeme vadesi konusudur. Hasat Kart ile yapılan harcamaların tamamı istendiği takdirde 6 ay vadeli olacak şekilde ödenebilir.

Hasat Kart İle

Çiftçiye kolaylıklar getiren Hasat Kart, çiftçinin ihtiyacı olan her türlü donanım ve malzemeyi alma imkanı verirken, bu alımı üye işyerleri için geçerli. Hasat zamanını kendiniz belirliyorsunuz ve hasat sonrası borcunuzu tamamen veya kısmen sizin kendi isteğinize göre ödüyorsunuz. Borç ödeme noktası PTT olarak belirlenmiş.

Muhtemel Hasat Kart Başvuru Belgeleri

  • Banka tarafından hazırlanmış olan matbu başvuru formunun doldurulması
  • Nüfus Cüzdanınıza ait Fotokopi
  • ÇKS (Çiftçi Kayıt Sistemine kayıt olunduğuna dair belge)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir