Axess mobil
axess mobil

Kart olarak hayatımıza belki yeni girmedi ama, bankacılık sektörünün en fazla reklam veren ürünlerinden bir tanesi şu sıralarda televizyonları, internette ve medyanın tüm unsurunda baş köşelerde duyurulanlar arasına girdi.  Axess Kredi Kartının uzun süredir reklam yüzü olan Seda Bakan Axess Mobil reklamları ile yine bizlere yeni ürünler hakkında bilgi vermeye başladı.

Yıllardır Akbank’ı kullanmamdan kaynaklanıyor mu bilmiyorum fakat bireysel bir tüketici olarak bana sunduğu bütün hizmetlerden memnunum. İkinci kez kullandığım konut kredisi tercihim yine Akbank oldu ki, bir bankadan talep edebileceğim her türlü hizmete özellikle kredilere olumlu yanıt almam bu banka tercihimi değiştirmeme neden oluyor.

Konumuzdan uzaklaşmadan nedir bu Axess Mobil size bu uygulama hakkında bilgi vermek isterim.

Axess Mobil

Kredi kartı kullanan tüketiciler her mecrada avantajlı konumda olmak isterler. Aldıkları üründen, kazanılan chip paradan, verilen hizmete ve kesilen kart ücreti aidatına kadar zamanla ince hesaplamalar yapılmaktadır. Bu tabiî ki kişinin kendi yararına olan bir husus. Sonuçta bende harcamalarıma dikkat ederken yine kazanmak isterim ya da borcumu ertelemek gibi taleplerim zaman zaman olabiliyor. Bu anlamda harcamalara renk katacak olan bu uygulama kişinin fiziken olduğu zamana ve meydana göre keyif verici hizmetler sunmak amacıyla tasarlanmış. Elbette daha önce farklı kartların özelliklerini barındırıyor olabilir. Bunun örneklerini bir çok bankanın sunduğu kredi kartlarında görebiliyoruz. En güzeli tercih ettiğiniz bir marka bulunuyorsa bu markanın yaptığı kampanyalardan haberdar olmanız ile fazladan chip paralar ile mil kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Akıllı telefonlara indirebildiğiniz uygulama sayesinde Axess kredi kartı talep edebiliyorsunuz ki burada uygulamayı indirebilmeniz için bu karta sahip olmanız gerekmiyor. Uygulama üzerinden çeşitli ödemeleri de yapabiliyor olmanız elbette artı bir avantaj olarak sizlere sunulan imkânlar içerisinde.

Uygulamayı kullanamaya başladıktan sonra fiziki ortamınıza bağlı olarak farklı modlar seçebeliyorken bu durum sizin ruh halinize göre de değiştirebiliyorsunuz. Bu da Axess mobil dünyasının kullanıcılarına sunduğu ayrıcalık diyebiliriz.

Kimler Kullanabilir?

Axess mobil uygulamasını İOS ve Android işlemciye sahip ileri teknoloji ürünü sahibi olan herkes kullanabiliyor. Bu ürünlerine indirilen uygulamalar eşliğinde Akbank banka kartı kullananlar ve bireysel kredi kullanmış tüketiciler bu haklara sahip.

Axess Mobil Uygulamasını indirmek için indir sayfasına gidebilirsiniz. Sayfayı ziyaret edemeyen müşterilerine hizmetten faydalanabilmeleri için banka SMS yoluyla link gönderebiliyor. Bunun için ise Axessmobil yazarak 4566 numaraya sms göndermeniz yeterli.

Bankanın müşterisi iseniz ve Akbank direkti kullanmayı tercih edenlerdenseniz uygulamaya TC kimlik numaranız, Banka müşteri numaranız ve kredi kartı numaranız ile giriş yapabiliyorsunuz. Yani Axess kredi kartı sahibi olmanız gerekmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir