Axess kampanyalari
axess kampanyalari

Bu makalemiz ile Akbank’a ait Axess kredi kartı kampanyaları ile kredi kartınızdan uygun koşullarda nakit avans ve hızlı para kullanımı ile SMS Para hakkında bilgi vereceğiz.

Akbank Axess Kredi Kartı Kampanyaları

 Akbank AXESS Kredi Kartı bulunanlara ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Acil nakite ihtiyacınız varsa Akbank Kredi kartınızla % 2,02 faiz oranıyla bir sms göndererek alacağınız krediyi 3 ve 9 taksitle geri ödeyebiliyorsunuz.

SMS Para Nasıl Alınır?

SMS Para için telefonunuzun mesaj bölümüne PARA yazarak kartınızın son 6 hanesi ile birlikte  5990’a mesaj göndermeniz yeterli. 9 taksitte almak istemeniz halinde ise PARA9 yazarak kartınızın son 6 hanesi ile birlikte göndererek, 200 TL ile 15.000 TL arası kredi alabildiğiniz SMS para acil nakit ihtiyacı olanlara yeni bir imkan gibi görünüyor.

Axess kartınızın bir özelliği de peşin yaptığınız alışverişinizi ya da nakit avansınızı taksit taksit ödeyebiliyorsunuz. Nakit alışveriş yada avans çekimi sonrası Akbank sistemlerine kayıtlı telefon numaranız ile SMS göndererek, internet bankacılığına girerek ya da Akbank Müşteri Hizmetleri olan 444 25 25 numaralı telefonu arayarak işleminizi 12 taksite kadar böldürebiliyorsunuz. Ödeme yapamayacak durumlarınızda ise 50 TL ve üzeri ücretler için ödeme erteleme talebinde bulunabilirsiniz.

Temassız ödeme yapabildiğiniz Akbank Axess kredi kartınızla havale, eft yapabilir, otomatik ödeme talimatları vererek fatura takibinden kurtulabilirsiniz.

Yurtiçinde ve yurt dışında her yerde alışveriş yapabildiğiniz axess, ile yaptığınız alışveriş kadar chip para kazanma şansıda müşterilerine verilmiş durumda.

Nakit avans ihtiyacınızı tüm ATM’lerden taksitli ve hızlı para ürünleriyle karşılayabildiğiniz gibi, 12 ay vade ile geri ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı para ile en az 500 TL en fazla 20.000 TL olarak kredi kartı limitiniz kapsamında kullanabilirsiniz.

Ay’da 1 TL karşılığı başlayan primlerle Akbank Kredi Kartınızın borçlarını sigorta ettirebilirsiniz.

Axess kredi kartı talebinde bulunmak isterseniz, Müşteri Hizmetleri Telefonundan, internetten, sms yoluyla başvuruda bulunabilir, bankaya gitmeden adresinize gelen sözleşmeyi imzalayarak kullanıma başlayabilirsiniz.

Axess kredi kartını bünyesinde bulunduran; 1948’de özel sermaye ile Adana’da, pamuk üreticilerine kurulan AKBANK;  % 48,9 oranında Sabancı Holding’in ortaklık yapısı ile 900 şube ve yaklaşık 14.000 çalışanıyla hizmet kalitesini her geçen gün biraz daha artırmaya  devam etmektedir. Dünya’da bir çok ödüle sahip Akbank, EMEA Finance tarafından “Avrupa’nın En İyi Nakit Yönetimi Bankası” seçildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir