Is bank musteri hizmetleri
is bank musteri hizmetleri

Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan İş Bankası çalışma şekliyle, vizyonu ve misyonu ile kaliteli hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir. Bu sebeple verdiği hizmet karşısında etkileşim halinde olduğu müşterileri ile aktif bir iletişim kurmak için İş Bankası Müşteri Hizmetleri sistemi ile müşterisi ile arasında bir köprü bir bağ oluşturmuştur.

İş Bankası müşteri hizmetleri yedi gün yirmi dört saat hizmet vererek müşterisini hiçbir zaman zor bir durumda bırakmaz ve her zaman hizmet verir. İş Bankası müşteri hizmetleri her çeşit müşterisi için müşteri hizmetleri verebilmek adına kolay ulaşım sağlanması için farklı iletişim kanalları oluşturmuştur. Görüş, öneri, şikâyet, teşekkür gibi çoğaltılabilecek memnuniyet değerleri ve bankanın kendi müşterisinin telefonda halledebileceği pek çok bankacılık işlemi ile ilgili hizmeti İş Bankası müşteri hizmetleri tarafından müşterisine tahsis edilmektedir.

Telefonla Ulaşım

 İsteğe göre İş Bankası müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için internet kanalını, isterseniz Türkiye coğrafyası üzerinde bölge fark etmeksizin 0850 724 0 724 numaralı telefondan, yurt dışında iseniz +09 850 724 0 724 numaralı Türkiye alan kodu ile ulaşabileceğiniz telefon numarasıdır. Dilerseniz bizzat Müşteri İlişkileri İşbank PK 134 34330 Levent – İstanbul adresine ya da 0212 316 04 04 numaralı faksa göndereceğiniz mektubunuzla ulaşabilir, iletişim kurabilirsiniz.

7-24 Müşteri Temsilcisine Ulaşım

İş bankası müşteri hizmetleri alanının çalışma konusu içerisinde öneri, teşekkür, istek, sorun, itiraz gibi pek çok geniş çaplı konu bulunmaktadır. İş Bankası şubelerinde personel ile alakalı yaşadığını sorunları ile İş Bankası müşteri hizmetleri ile görüşebilir gerekenin yapılması için yardımcı olabilirisiniz. Bu uygulama sayesinde bankanın marka değeri artar ve kaliteli hizmet verme amacıyla çıktığı bu yolda amacını verdiği bu tip hizmetlerle pekiştirir ve ilgi görmesi durumunda geliştirir.

Müşteri hizmetlerinin kurumsal açıdan yerini iyi bilen İş Bankası yılların verdiği deneyim ile müşterilerine daha iyi, hızlı ve yerinde hizmet vermek adına her türlü ulaşım kolaylığını yanında getiriyor. Vereceği destekler ile bankacılık işlemlerinde mağduriyetin önüne geçilmesi adına adımlar atan İş Bankası bu anlamda önemli bir yere sahip olması müşterileri tarafından da benimsenmiş. Günün her saatinde yararlanabildiğiniz İş Bankası Müşteri Hizmetleri personeline gerekli eğitim ve motivasyonlar vermeye de devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir