Isbank guncel kredileri
isbank guncel kredileri

Türkiye İş Bankası yaptığı çalışmalar ile en uygun şartlarda kredi vererek müşterilerini memnun etme çabasındadır. Bu çalışmalar sonucu bankanın yaptığı güncel olan kredi kampanyalarını sizler için derledik.

İhtiyaç Kredisi

Bazı bankalar zaman zaman müşteri çekebilmek, insanlara daha fazla yardımcı olabilmek amacıyla kampanyalar düzenlemektedirler. Bu kampanya düzenleyen banklardan biri de Türkiye İş Bankası’dır. İnsanların gün geçtikte artan ihtiyaçları ve istekleri artmaktadır. Bunları karşılayabilmek için bankalardan kredi almak en doğal haklarıdır. İhtiyaç kredisi, konut ve araç kredisinden farklı olarak istediğiniz değişik alanlarda kullanılabilir.

İhtiyacınız ne olursa olsun hayalinizdeki eşyayı almak için iş bankası size destek oluyor. İhtiyaç kredisi almak için isterseniz internet şubesinden ya da İş Bankası şubelerine uğrayarak kredinizi çekebilirsiniz. İhtiyaç kredi borcunuzu ATM’lerden ya da internet şubesinden rahatça ödeyebilirsiniz.

Eğitim Kredisi

Eğitim masrafları gerek üniversite gerekse ilkokul dönemlerinde öğrenciler için büyük sorun oluyor. Gerek yurt masrafları gerek dershane giderleri ile eğitim gün geçtikçe zorlaşıyor. Gençlerin ve çocukların eğitim masraflarını kolayca karşılayabilmesi için İş Bankası eğitim kredisi vermektedir.

Emeklilere Özel Kredi

Hayatlarının birçok zamanında çalışmış olan emeklilere düşük faizlerle kredi imkanı sunan İş Bankası sayesinde emekliler hayallerini artık rahatça gerçekleştirebileceklerdir. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri bu fırsattan yararlanabileceklerdir. Emeklilerin maaşlarına göre 3 ayda ya da ayda bir ödemeli olarak kredi taksitleri sağlanmaktadır.

Tüketici Destek Kredisi

Üst ve Orda derecede gelir elde eden emekliler ve serbest meslek mensupları bu krediden yararlanabilecektir. Müşteriler arsa ve konut alımı, düğün giderleri, kooperatif hissesi, arsa hissesi alım işlemlerini kredi sayesinde kolayca yapabilirler. Konut alım işlemleri müşterilerin ipotekleri karşısında gerçekleşmektedir.

Arsa Kredisi

Yatırım yapmak amacıyla arsa almak istiyorsanız ya da aldığınız arsada tarım faaliyetleri sürdürmek istiyorsanız İş Bankasından arsa kredisi çekebilirsiniz.

Faturalı Alışveriş Kredisi

İş Bankasının sözleşmeli olduğu firmalardan elektronik eşya alış verişinizi rahatça yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir