Garanti bonusflas
garanti bonusflas

Özellikle alışverişi çok seven kişiler kredi kartı sahibi olunmasının ardından kredi kartı kullanımı konusunda yeteri kadar yol kat etmiş durumdalar. Zamanla yaşadıkları güzel ve acı gerçekler karşısında kredi kartı kullanımı konusunda bankalar kişileri zorlamış ve en ayrıntısını kadar özelliklerini öğrenmek zorunda bırakmıştır. Zamanla kredi kartından harcamalar yaparken gelir getirme yolları aranır hale geldi. Bunun sebebi ise geliştirilen metodlar ve oluşturulan kampanyalar ile alışverişlerin özendirilmesi olarak söyleyebiliriz.

Yıllar boyunca kredi kartı kullanan tüketiciler bu konuda profesyonel bir kullanıcı olarak hareket eder oldu. Bununla birlikte verimli kart kullanımının yolu açılırken kişiler sürekli yapılan kampanyaları takip eder, yenilerini bekler oldu. Ancak banka sayısının çokluğu, kart özellikleri derken gerçekleştirilen kampanyaların dozu kaçtı ve takip edilemez bir hâl aldı.

Teknoloji ve kredi kartı talebi dijital bankacılık talebini patlama seviyesine getirirken, bankalar birer birer akıllı telefon kullanımının artmasından sonra yeni uygulamaları hayatımıza katmış oldu. Hayatımıza Garanti Bankası tarafından katılarak kart dünyamıza renk getiren bir uygulama da Garanti Bankası BonusFlaş olarak tarihteki yerini aldı.

Garanti Bankası BonusFlaş

Her geçen gün bir yenisinin eklendiği bankacılık dijital uygulamalarına Garanti Bankasınca katılan BonusFlaş sahip olduğunuz kartınız ile ilgili olan ekstre bilgileri, borç ödemeleriniz, kart kampanyaları gibi size gerekli olacak bilgileri bir yerde toplayarak size hız, öğrenmede kolaylık ve kampanyaları takip olanağı sunuyor. Uygulamaya giriş yapabilmeniz için T.C. kimlik numaranız ve paralanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra kartınızla kampanyalara erişim imkanı ile borcunuzu ödeyebiliyorsunuz ve talep ettiğiniz takdirde mevcut kart şifreniz ile yeni parola oluşturabiliyorsunuz. Oluşturacağınız şifre ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Aynı platformda kart limitinizi artırabilirken gerekli hatırlatmalar ve bildirimleri sizlerin kontrolüne veriyor.

BonusFlaş Uygulamasını Nasıl İndiririm?

Uygulamanın henüz iki tip işlemci için olduğunu belirtmek istiyorum. Birisi Apple uygulamaları için İOS diğeri ise Android işlemciler için hizmet veriyor. Windows tabanlı cep telefonları için uygulama bulunmuyor. İphone telefonu olanlar https://itunes.apple.com/us/app/bonusflas/id994503642 adresinden Google Android için ise https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garanti.bonusapp adresine giriş yaparak BonusFlaş uygulamasını indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra şifrenizi oluşturarak gerekli filtrelemeler ile kampanyalarınızı seçerek işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir