Kredi ve Finans Portalı

Finansbank Taşıt Kredisi

QNB Finansbank’ın Taşıt Kredisi Ayrıcalıkları Nelerdir?

QNB Finansbank taşıt kredisi, tüm müşterilerinin memnuniyetle ayrıldıkları bir tercih olmaya devam ediyor. Bilindiği gibi artık normal yaşantıda da, iş hayatında da araba sahibi olmak bir ihtiyaç olarak kabul görülüyor. Fakat dönemin zorlu finansal durumları herkesin araç sahibi olmasına müsaade etmiyor. Durum böyle olunca Finansbank ayrıcalıkları yine kendini belli ediyor. Sunduğu cazip faiz oranları ve taksit imkanlarıyla oldukça etkili bir çalışma gerçekleştirip, herkesi araba sahibi yapmayı hedefliyor.

İş sektöründe araç temini için kullanılacak kredilerin genel anlamda çok yüksek faizler sunması, müşterileri pek memnun etmiyor. Ancak Finansbank müşterisi olmanın farkını yaşamaya her noktada hazır olmak gerekiyor. Böyle bir kolaylık sağlanması, ülke ekonomisinden gelişimine kadar katkı sağlamaktadır. Diğer taraftan baştan sona kendinizi yenilemenize ve sevdikleriniz adına güzel adımlar atmanıza vesile olmaktadır.

Seçmiş olduğunuz araç ister 0 olsun isterseniz 2.el en uygun şekilde hazırlanan kredi türlerinden birisine sahip olabilirsiniz. Bilmeniz geren en hassas noktalardan birisi hiçbir bankanın tüm masrafları karşılamadığıdır. Eğer 0 km bir araç tercih ederseniz, Finansbank olarak ödemenin maksimum %90 kadarını karşılayacaktır. Diğer kalan kısım nakit olarak elinizde bulunmak mecburiyetindedir. Bu duruma göre %80’lere kadar düşmektedir. Eğer ikinci el bir araba satın almak istiyorsanız %60 oranında bir ödeme yardımıyla devam edilecektir. Tüm araba kredileri için kefil istenmez, ancak otomobil borç bitene kadar ipotek altında tutulacaktır. Satın almayı düşündüğünüz aracınız yaşı en fazla 5 yılı geçmemiş olması gerekmektedir.

QNB Finansbank’ın Taşıt Kredisi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Taşıt kredisi kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, direk olarak faiz oranları olarak gözünüze çarpacaktır. Bu adımda Finansbank her zaman için en doğru kararı vermeniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Başta taşıt kredisi olmak üzere tüm kredi seçeneklerinizde talep edilen uygun seviyede kredi notuna sahip olup olmadığınızdır. Düşük bir kredi notu, sonuca ulaşmanızda büyük engel teşkil edecektir. Sistem üzerinde onay verilmeyen bir krediyi, şube görevlileri de veremeyecektir. Özellikle kendi adına yapmak istediğiniz tüm çalışmalar bu aşamaya bağlıdır. Temel olarak böyle bir sorun yoksa genel anlamda daha fazla kolaylık sağlanacaktır.

Diğer bankalardan kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, son derece önemlidir. Resmi olarak adınıza kayıtlı tüm harcamalar dikkate alınacaktır.

QNB Finansbank’ın Taşıt Kredisi Fırsatlarından Faydalanmak İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Yasal prosedürün uygulanmasına başlamak için öncelikle 18 yaş sınırını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Yaş sınırını doldurmamış, reşit olmayan bir kişinin kredi kullanma hakkı yoktur. Son aya ait bir ikamet belgesi yada adınıza ait elektrik, su, doğalgaz vb. fatura talep edilecektir. QNB Finansbank taşıt kredisi kullananlar her zaman için kazançlı ayrılmaktadır.

Ayrıca finansbanktan konut kredisi almak istiyorsanız . Konut kredisi nasıl alınır adlı yazımıza göz atabilirsiniz. Aklınıza akılan herhangi bir durumda yorumlarda sormaktan çeknmeyin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.