Finansbank online kredi
finansbank online kredi

Bir zamanlar banka şubelerinde günlerce kredi peşinde koşan tüketiciler gelişen teknoloji, gelişen beyin ve gelişen pazarlama teknikleri sayesinde bir devrim geliştirdi. Oturduğunuz yerden bir kaç dakikaya indirgenerek elde edilen kredilerin tahsisi için bankaların yarışı başlamış oldu. Bu yarışın içerisine giren Finansbank talep edilmesi halinde müşterilerine Online Kredi hizmeti vermeye başladı.

Finansbank Online Kredi

Finansbank resmi olarak Katarlı Finansör Qatar National Banka (QNB)yapılan satış sonrası sadece isim ve logosunu değiştirmekle kalmadı aynı zamanda yaptığı yatırım programları ile daha güçlü hale geldi. Ardına alan dev finans gücü ile Türkiye’deki müşterilerine banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, işlemler ile ilgili uğraşmadan krediye ulaşma imkanı sundu. Bu imkan ile başvuru yapan ve kredisi onaylanan herkesin parası anında hesaplarına geçmeye başladı.  Kredi limitleri ise asgari bin lira iken maksimum 30 bin lira olarak belirlendi.

Kefilsiz, belgesiz, imzasız başvurulan krediye saat kavramı olmadan, hafta tatili ya da resmi tatil gibi unsurları beklemeden ulaşmanın en güzel yollarından birisi fırsatları kaçırmadan alacağınız QNB Finansbank Hızlı Kredi bütün dikkatleri üzerine toplamış durumda.

Online Kredi Örnek Hesaplama

Online Kredi faiz oranı yüzde 1.26 oranıyla hesaplanıyor olsa da bu durum müşterinin kredi notu veya diğer bir deyişle skoruna bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Alacağınız 10 bin lira için toplamda 14 bin 136 lira ödeme yapıyorsunuz. Aylık ödeyeceğiniz tutar ise 294,50 lira olarak 48 ay vadesi bulunuyor. Ödeyeceğiniz Vergi tutarı 689.41 lira iken kredi tahsis ücreti olarak 50 lira, yaptıracağınız hayat sigortası için ise yaklaşık 176 lira ödemekle yükümlüsünüz.

Finansbank Online Krediye Nasıl Başvurulur?

QNB Finansbank İnternet şubesi kullananlar ya da Cep Şubesi uygulaması kullanan tüketiciler herhangi bir belgeye ihtiyaç duymadan çevrimiçi olarak başvuru yapıyorlar. Onaylanan kredi ise anında banka şubesi nezdindeki hesabınıza yatırılarak kullanıma açılıyor. İnternet Başvuru adresi ise şöyle https://internetsubesi.qnbfinansbank.com/Login/LoginPage.aspx. Başvuru sonrasında onaylanan kredinin kullanım süresi 7 gün ile sınırlıdır. Bu süre içinde kullanılmayan krediler banka tarafından otomatik olarak iptal ediliyor. Banka istediğine göre faiz değişikliği, kampanya değişikliği haklarına sahip olsa da genel olarak aynı şartlarda hizmet veriyor.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir