Kredi ve Finans Portalı

Finansbank Günlük Atm Limitleri

Finansbankdiğer ükelerde en çok şubesi olan Türk  bankasıdır. 2016 da aldığı yatırımla birlikte ismine QNB ön eki gelmiştir. Bu yatırımla birlikte Türkiyenin en büyük özel bankası olma yolunda hızlıca ilerlemektedir. Bu ilerlemeler ne kadar bizi ilgilendirse de asıl dikkatimizi çeken bize sağladıkları kolaylıklar olmaktadır. Bankaya gitmeden çoğu işlemi yapabildiğimiz banka atmlerini genelde para çekmek için kullanmaktayız. Ancak bankalar , atmlerden yapılan işlemlerde günlük limitler koymaktadırlar. Finansbankta atmlerden günlük hangi limitlere takılırız birlikte inceleyelim.

Bankamatiklerden yapabileceğiniz işlemler ;

Finansbank günlük atm limitleri

Para Çekme

Finansbanktan para çekmek istiyorsanız önceliğiniz banka şubeleri olsun. Şubeleri tercih etmenizi öneriyoruz çünkü atmden bir günde en fazla 1500 TL çekim yapabilirsiniz. Bu tutar muhtemelen size yetersiz gelecektir , şubelerden istediğiniz kadar çekim yapabilirsiniz. Ayrıca atmleri günün her saati kullanabilirsiniz.

Para Çekmek Ücretli Mi ?

Banka atmleri genelde ücretsizdir ama önemli nokta bankanın kendi atmsini kullanmalısınız. Diğer atmlerde yapılan işlemlerde karşınıza yüksek komisyonlar çıkabilir. Çok acil olmadıkça diğer atmlerden işlem yapmanızı önermiyoruz.

Dolar ve Euro Çekmek

Finansbank atmlerinden dolar ve euro çekebilirsiniz. Bu işlemin limitleri hakkında kesin bir bilgi yok muhtemelen TL karşılığı kadar limit bulunmaktadır. Tüm finansbank atmleri döviz veremeyebilir. Üzerinde döviz işareti bulunan atmleri tercih etmelisiniz.

Limit Üstü Çekim

Finansbank müşterinin türüne göre farklı limitler uygulamaktadır. Bu limitlerin üstüne çıktığınızda komisyon ödersiniz. Günlük limitiniz kadar limit üstü çekim yapabilirsiniz. Komisyonu para çekerken size gösterecektir.

Para Yatırma

Finanbank atmsinden günlük para yatırma limiti kartlı ve kartsız olarak ikiye ayrılmaktadır. Kartlı çekimlerde limitiniz 19000 TL , kartsız çekimlerde 19900 TL dir. Bu limitlerin üzerinde para yatırmak istiyorsanız banka şubesine gitmelisiniz.  Kartsız para yatırma işlemlerinde komisyon alınmaktadır. Ayrıca kimlik bilgileri de gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular 

  • Para çekme limiti ne zaman sıfırlanır ? 

Para çektiğinizin günün sonunda 00.00 da limitiniz eski haline döner. Akşam 8 de para çekerseniz 4 saat sonra tekrar limitiniz yükselir ve para çekebilirsiniz.

  • Kartsız para çekebilirmiyim ?

Finansbank atmlerinden kartınız olmadan da para çekebilirsiniz . Bunun için cep telefonunuzda finansbankın mobil uygulaması bulunmalıdır. Atmden qr kodla para çekmeyi seçerek bu kartsız şekilde para çekebilirsiniz.

  • Döviz veren bankamatikleri nerden bulabilirim ?

Atmden dolar veya euro çekecekseniz banka önündeki bankamatikleri tercih etmelisiniz. Diğer bankamatiklerde de döviz çekebilme özelliği olsa da her zaman içinde para bulunmuyor. Hangi bankamatiklerden döviz çekilebildiğini öğrenmek istiyorsanız bankanın websitesine göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.