Qnb finansbank atm limitleri
QNB Finansbank atm limitleri

QNB Finansbank günlük ATM limitleri her yıl güncellenmektedir. Müşteriler 2022 yılı belirlenen limitler doğrultusunda işlem yapabilmektedir. QNB Finansbank günlük ATM limitleri hakkında detaylı bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Qnb finansbank günlük atm limitleri
Qnb finansbank günlük atm limitleri

QNB Finansbank ATM Limitleri

QNB Finansbank müşterileri, ATM’leri kullanarak para yatırma ve çekme gibi birçok işlemi gerçekleştirebilmektedir. Ancak ATM’lerden yapılan işlemler için limitler bulunmaktadır. Müşteriler bu limitler doğrultusunda işlemlerini yapabilmektedir.

QNB Finansbank ATM’den Para Çekme Limiti

QNB Finansbank ATM’den para çekme limiti günlük 5.000 TL’dir. Müşteriler her gün 5.000 TL’ye kadar para çekebilmektedir.

QNB Finansbank ATM’lerinden Para Çekmek Ücretli mi?

QNB Finansbank ATM’lerinden para çekmek, banka müşterileri için ücretsizdir. Ancak QNB Finansbank müşterisi olmayan kişilerin ücret ödemeleri gerekmektedir.

QNB Finansbank ATM’den Para Yatırma Limiti

QNB Finansbank ATM’den para yatırma limiti günlük 75.000 TL’dir. Müşteriler kartlı veya kartsız olarak para yatırma işlemini gerçekleştirebilmektedir. Belirlenen günlük limitin üstünde bir işlem yapmak için banka şubesini kullanmanız gerekmektedir.

QNB Finansbank ATM’lerinden Para Yatırmak Ücretli mi?

QNB Finansbank ATM’lerinden para yatırmak, banka müşterileri için ücretsizdir. Ancak QNB Finansbank müşterisi olmayan kişilerin ücret ödemeleri gerekmektedir.

QNB Finansbank ATM’den Havale ve EFT Ücretleri Ne Kadar?

QNB Finansbank ATM’lerinden havale ve EFT gibi para gönderme işlemleri yapılabilmektedir. Para gönderilecek hesap yine QNB Finansbank’a aitse havale, başka bir bankaya aitse EFT seçilmelidir. Para göndermek için alıcının hesap numarası ve IBAN bilgisi bilinmelidir.

QNB Finansbank ATM’den havale ücretleri aşağıdaki gibidir:

  • 0 – 1.000 TL arası 2.72 TL
  • 1.000 TL – 50.000 TL arası 5.44 TL
  • 50.000 TL ve üzeri 38.99 TL

QNB Finansbank ATM’den EFT ücretleri aşağıdaki gibidir:

  • 0 – 1.000 TL arası 5.44 TL
  • 1.000 TL – 50.000 TL arası 10.88 TL
  • 50.000 TL ve üzeri 77.97 TL

QNB Finansbank ATM’den para çekme limiti ne zaman sıfırlanır?

QNB Finansbank ATM’lerindeki günlük para çekme limiti, her günün sonunda 00.00’da eski haline dönmektedir. Yeniden para çekmek isteyen kişilerin bu saatleri dikkate almaları gerekmektedir.

QNB Finansbank ATM’lerinden kartsız para çekebilir miyim?

QNB Finansbank ATM’lerinden kartsız para çekebilirsiniz. Bunun için Finansbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz ve QR kod ile para çekme işlemini yapmanız gerekmektedir.

QNB Finansbank ATM’lerinden döviz çekebilir miyim?

QNB Finansbank’ın dövizle işlem yapan ATM’leri farklıdır. Dövizle işlem yapılabilen ATM’lere Finansbank’ın internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Bunun için Ana sayfa > Yasal > Şube ve ATM adımları takip edilmelidir.

QNB Finansbank kartı ile yurtiçindeki diğer ATM’lerden günlük para çekme limiti ne kadardır?

QNB Finansbank müşterileri, Türkiye’deki diğer bankaların ATM’lerini kullanarak para çekebilmektedir. Diğer bankaların ATM’lerinden para çekme limiti günlük 1.500 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir