Evkur kredisi
evkur kredisi

Türkiye’nin hemen hemen her yerinde vatandaşlara hizmet veren Evkur, beyaz eşyadan mobilyalara, elektronik aletlerden küçük ev aletlerine, ev tekstilinden mutfak gereçlerine, motorlu taşıtlardan spor aletlerine birçok ürünü bünyesinde bulundurmaktadır. Evkur, sadece mağaza satışları değil aynı zamanda internet üzerinden de müşterilerine satış olanakları sunmaktadır. Günümüzde kredi kartları ve taksit imkânları her ne kadar gelişmiş olsa da, kredi kartı kullanmak istemeyen de birçok insana rastlayabiliriz. Bu kişiler için ise kredi kartsız ve vadeli alışveriş seçenekleri meydana çıkmaktadır. Evkur kredisi de bu tarz alışverişlerde devreye giren önemli durumlardan birisidir.

Kredi Kartsız ve Taksitli Alışveriş

Değişen ve gelişen teknolojik adımlarla birçok yeni ihtiyaç türemiştir. İnsanların neredeyse her gün değişen bu teknolojik olaylara tepkisiz kalabilmesi imkânsızdır. Ürünlerin her zaman en iyisini istemek de her insanın hakkıdır. Mobilya, beyaz eşya, elektronik aletler, motorlu taşıtlar, ev tekstili gibi birçok sektörde en iyi ürünleri müşterilerine sunan Evkur, kredi kartı olmayan müşterilerine de taksitli alışveriş imkânları sunmaktadır. Evkur kredisi ile 24 aya varan taksit imkânları ve ödeme kolaylıklarıyla müşterilerine hizmet eden Evkur, müşterinin ekonomik gelirine göre kefil durumuna da başvurabilmektedir.

Alışverişi Nasıl Yapılır

37 farklı ilde 86 mağazası bulunan şirketin bütün mağazalarında istediğiniz her ürünü alabilme imkânına sahipsiniz. Eğer ki kredi kartsız taksitli bir alışveriş istiyorsanız, belirli belgeleri doldurduktan sonra mağazadan evlerinize gönderim için bir değerlendirme durumuna geçersiniz. İstenilen belgelerde doldurduğunuz adres için tarafınıza 3-4 iş günü içerisinde adres teyit etmek üzerine şirket görevlileri gönderilir. Prosedür gereği gerekli teyit alındıktan sonra istenilen ürünün sözleşme detayları imzalanır. Gerekli vade ve ödeme imkânlarıyla ürününüz hemen değerlendirmeye alınır ve 3-4 gün içerisinde tarafınıza gönderilir. Sadece mağazalardan da alışveriş yapmak zorunda değilsiniz. Şirketin internet adresinden de kolaylıkla alışveriş yapmanız mümkündür. Siteye üye olup girişinizi yaptıktan sonra, kendinize ait olan mail, doğum tarihi gibi bazı özel bilgilerinizi paylaşırsınız. Daha sonra istediğiniz ürünü sepetinize ekleyip satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İşlemi gerçekleştirdikten sonra üyelik bilgilerini tamamlamak gerekir. Burada Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınızda yazan bazı bilgileri ve ikamet ettiğiniz adresi eksiksiz bir şekilde girmelisiniz. Bir sonraki adımda gelir bilgilerinizi doldurup, 2 adet de kefil bilgisi doldurulur. Fatura ve nakliye adreslerini girip teslimatı da seçtikten sonra işleminiz biter ve adresinizin teyidi için tarafınıza görevliler gelir. Adres teyidi sağlanıp sözleşme imzalandıktan sonra ürün hazırlanıp size yollanır.

Ödeme İşlemleri

Evkur’dan aldığınız ürünleri ister taksit günlerinde mağazalardan isterseniz de Yapı Kredi Mobil Bankacılığından yapabilirsiniz.  Bunun yanında TC kimlik numaranızla Yapı Kredi bankamatiklerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir