1 5
1 5

Denizbank tarafından sunulan ‘’Denizbank Tarım Kredileri’’ ile çiftçilere özel fırsatlar sunulmaktadır. Hatta konu ile ilgili çalışmalarını genişleten Denizbank, ülkemizde ilkler arasında sayılabilecek bir fırsatı çiftçiler için sunmakta ve çiftçiler tarafından kredi başvurusu SMS ile yapılabilmektedir.

Denizbank tarım kredileri hakkında bilgi sahibi olmak yazımızı okuyabilir ve detayları öğrenerek ihtiyacınıza göre kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İşletme Giderlerine Yönelik Denizbank Tarımsal Krediler

Denizbank tarafından tohum, mazot, yem, gübre ya da çapalama gibi tarımsal ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunulan bir kredidir. Üstelik Denizbank tarımsal kredileri arasında bulunan kredi için başvurunuzu SMS aracılığıyla yaparak sonucunu da telefonunuza gönderilecek olan SMS ile hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kredi başvurusu yapabilmek için telefonunuzun mesaj bölümünden T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra boşluk bırakarak ‘’SMS Tarım’’ yazıp 3280’e göndermeniz gerekmektedir. Maksimum 50.000 TL kullanabileceğiniz Denizbank tarımsal kredi başvuru sonucunuz SMS ile gönderilecek olup, kredi tutarı hakkında bilgilendirmede yapılacaktır. Kredinizin onaylanması durumunda 36 ay vade yapabileceğiniz gibi hasat dönemlerinde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank tarım kredileri

Denizbank 0 km ya da 2. El Traktör Kredisi

Denizbank tarımsal kredileri arasında yer alan ve çiftçiler tarafından çok tercih edilen tarımsal ekipman alımı kredisi ile sıfır km traktör alabileceğiniz gibi ikinci el traktörde alabilirsiniz. En fazla 5 yıl yani 60 ay vade ile kullanabileceğiniz kredi faiz oranı %1,49’tan başlamakta olup, fatura bedelinin %75’i tutarında traktör kredisi kullandırılmaktadır.

Örnek vermek gerekirse, 50.000 TL Denizbank tarımsal kredileri içerisinde olan traktör kredisi kullanıldığı zaman 60 ay vade için aylık ödeme 1.365,53 TL olup, toplam ödenecek tutar 81.931,21 TL’dir.

Bununla da sınırlı kalmayan Denizbank, New Holland ve Case IH marka olan traktör alımlarınızda şubelere gitmeden kredi kullanmanıza olanak sunmaktadır. Bunun için New Holland veya Case IH markalarının bayilerinde giderek kredi başvurusunda bulunabilir ve kredinizin onaylanması durumunda şubeye gitmeden traktör sahibi olabilirsiniz.

Denizbank Çiftçi Kredileri ve Faiz Oranları

Emekliler ve çiftçiler tarafından sunduğu hizmetler nedeniyle çok tercih edilen Denizbank, çiftçiler için hazırladığı Denizbank tarımsal kredileri ile çiftçilerin ekonomik sorunlarına çözüm üretmektedir.

Tarla Alım Kredisi

Denizbank tarımla uğraşmak isteyen kişilere hazırladığı tarla alım kredisi ile avantajlı fırsatlar sunarken, 60 ay vadeye kadar alacağınız tarlanın eksper değerinin %50’si oranında kredi imkanı sağlamaktadır. Yani 100.000 TL değerindeki bir tarlayı satın alabilmek için Denizbank’tan 50.000 TL tutarında kredi kullanabilirsiniz.

Sera Kredisi

Denizbank tarımsal kredileri olarak sunulan sera kredisi ile ister mevcut seranızı modernize edebilir isterseniz modern ve yepyeni bir sera sahibi olabilirsiniz. Sera fatura değerinin %75’i oranında kredi imkanı sunan Denizbank, çiftçiler için 60 aya kadar vade yapabilme fırsatı da tanıyarak, ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Denizbank tarım kredileri

Çiftçiye Özel Kredili Mevduat Hesabı (KMH)

Çiftçiler için hazırlanmış olan kredili mevduat hesabı, vadesiz hesabınıza bağlı olarak sunulan ve nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir kredi ürünüdür. Denizbank çiftçi kartı sahibi iseniz, bu kredi ürününe başvurabilir ve hesabınızda para olmadığı durumlarda bile faturalarınızı ödeyebilir hatta nakit çekim yapabilirsiniz. Nakit çekimlerinize taksit imkanı sunulan kredili mevduat hesabı faiz oranı %1,25 olup, ödemelerinizi yılda bir kez hasat döneminde ödeyebilirsiniz.

Damla Sulama Kredisi

Denizbank tarımsal kredileri arasında son olarak ‘’Damla Sulama Kredisi’’ yer almakta olup, kredi ile tarımsal verimliliği artırmak amacıyla kuraklılık sorununu aşmanıza yardımcı olmayı sağlamaktadır.

Kredi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilmekte olup, damla sulama için gerekli olan ekipmanların fatura değerinin %75’i oranında kredi kullanılabilmektedir. Üstelik kredi ödemelerinizi değişken taksitli ya da ertelemeli şekilde yapabilir; 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık vadelerle ödeyebileceğiniz gibi sadece hasat dönemlerinde Denizbank tarımsal kredileri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir