Kredi ve Finans Portalı

Burgan Bank IBAN No Sorgulama ve Öğrenme

Burgan Bank IBAN no sorgulama işlemi Burgan Bank’ın resmi sitesi üzerinden ve Burgan Bank müşteri hizmetlerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Burgan Bank IBAN No Nasıl Öğrenilir?

Burgan Bank IBAN no öğrenme için kullanılabilecek olan iki kanal bulunmaktadır. Bu kanallardan herhangi biriyle IBAN numarası kolaca öğrenilmektedir.

Burgan Bank IBAN numarası öğrenmek için kullanılabilecek yollar şu şekildedir:

  1. Burgan Bank Müşteri Hizmetleri: Burgan Bank müşteri hizmetleri Burgan Bank müşterilerine hemen her konuda servis sağlamaktadır. Bu servsilerden biri de IBAN numarasını öğrenmek isteyen müşterilere IBAN numaralarını bildirmektir. 0 850 222 82 22 numaralı hat ile Burgan Bank müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.
  2. Burgan Bank Resmi Sitesi: IBAN numarasını öğrenmek isteyen Burgan Bank müşterileri birkaç tık ile Burgan Bank’ın resmi internet sitesi üzerinden bu işlemi yapabilmektedirler. https://www.burgan.com.tr/bireysel-bankacilik/mevduat/mevduat/iban-hesaplama linki ile Burgan Bank’ın resmi IBAN hesaplama hizmetine erişim sağlanmaktadır. Bu aşamada hesap numarası, şube kodu ve ek hesap numarası bilgileri müşteriden istenerek IBAN numarası hesaplama gerçekleştirilir.

Burgan Bank IBAN No Kartın Neresinde Yazıyor?

Burgan Bank IBAN numarasının kartta yazdığı yer yoktur. Burgan Bank’ın müşterilerine sunmuş olduğu hesap kartı üzerinde IBAN bilgisine yer verilmemiştir. Kart üzerinde sadece kart numarası bulunmaktadır. Bu kod IBAN numarasını bildirmemektedir.

İnceleyebilirsiniz: Akbank IBAN No Sorgulama ve Öğrenme

Burgan Bank IBAN No ile ATM’den Para Nasıl Gönderilir?

burgan bank iban no ile atmden para nasil gonderilir

Burgan Bank IBAN numarası ile bankamatikten para gönderme işlemi oldukça basit ve hızlı bir yöntemdir. Birkaç tuşlamanın ardından istenilen IBAN numarasına para gönderme işlemi kolaylık ile yapılabilmektedir.

Burgan Bank bankamatikten IBAN numarası ile para gönderme izlencesi şu şekildedir:

  1. Burgan Bank ATM’sine gidilir ve giriş yapılır.
  2. Kartsız işlemler menüsüne gelinir.
  3. Adı geçen menüden para yatırma seçeneği seçilir.
  4. Bu aşamada parayı yatıracak olan kişi kendine ait TC ve telefon numarasını tuşlar.
  5. Tuşlanan telefon numarasına gelen kod ekrandaki yönergeye göre ATM’nin tuşları kullanılarak girilir.
  6. Para yatırılacak olan hesaba ait IBAN numarası tuşlanır.
  7. Yatırılmak istenen miktar ATM’de açılan para yatırma haznesine ATM ekranında belirtilen şekilde koyulur.
  8. Yatırılan paranın miktarı eğer doğruysa işlem onaylanır.

Onaylama tamamlandıktan kısa süre sonra paranın yatırıldığı hesaba transfer gerçekleşecektir. 5 dakika gibi kısa bir sürede yukarıda sayılan adımlar gerçekleştirilebilmektedir.

Burgan Bank Hesap No Nasıl Öğrenilir?

Burgan Bank hesap no öğrenme aynı Burgan Bank IBAN numarası öğrenme işleminde olduğu gibi müşteri hizmetleri aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. 0 850 222 82 22 numaralı hattı arayarak müşteri hizmetlerine bağlanılabilir buradan da hesap numarası öğrenme işlemi gerçekleştirilebilir. Ayrıca Burgan Bank’ın resmi internet sitesi üzerinden de hesap numarası öğrenimi gerçekleştirilmektedir.

Burgan Bank Hesap No Kartın Neresinde Yazıyor?

Burgan Bank hesap numarasının kartta yazdığı yer bulunmamaktadır. Burgan Bank kartları üzerinde müşterilere ait olan hesap numarasına yer verilmemiştir. Burgan Bank kartlarının ön yüzeylerinde müşterinin adı, soyadı, kart numarası ve kartın son kullanma tarihi gibi bilgiler bulunurken hesap numarası bulunmamaktadır. Burgan Bank hesap numarası öğrenme yolları kullanılarak hesaba ait hesap numarasına erişilebilmektedir.

Burgan Bank Yanlış IBAN’a Para Gönderdim, Ne Yapmalıyım?

Burgan Bank hatalı IBAN’a para gönderme durumu endişelenmeyi gerektirecek bir durum değildir. Çünkü bu tarz hatalar hemen her gün yapılmaktadır. Bu durum ile karşı karşıya kalındığında Burgan Bank müşteri hizmetlerini aramak yapılacak en doğru şeydir. Müşteri hizmetleri aracılığı ile yanlışlıkla gerçekleştirilen bu işlem geri alınabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.