Biz cekelim siz odeyin kredileri
biz cekelim siz odeyin kredileri

Verilecek krediler üzerinden komisyon alarak, kredici sicili bozuk, kredi yasaklı olan kişilere tüketici, konut ve taşıt kredisi veren, vermeye çalışan, ödeyecekleri faizin yanında birde fark ödeyerek kişinin daha çok ödemesine sebep olan danışmanlık şirketleri bulunmaktadır.

Biz Çekelim Siz Ödeyin 

Hepimizin acil nakit ihtiyaçları olabilir. Bu tarz durumlarda genellikle ilk olarak kredi çekme yoluna gideriz. Fakat kara listede olanlar veya kredi notu düşük olan kişiler kredi kullanamamaktadır. Bu tarz durumlarda bu kişiler biz çekelim siz ödeyin kredilerine başvurmayı denerler. Kredinizi biz çekelim siz ödeyin danışmanlıkları genellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük illerde bulunur. Bu firmaların bazılarına internet üzerinden de başvuru kabul edilmektedir.

Bu türde kredi sağlayan danışmanlık firmaları alınacak krediler üzerinden yüklü miktarda peşin komisyon almaktadırlar. Öyle ki aldığınız kredinin yüzde otuz, yüzde kırk oranlarında kişiden kişiye göre kredi sağlayarak bir bakıma tefecilik hizmeti verdikleri söylenebilir. Bu firmalar kişilere güvenemediği gibi kişilerde bu firmalara güvenmemeli, kendileri için olumlu ve olumsuz yönlerini iyi tartarak hareket etmelidirler.

Peki, biz çekelim siz ödeyin danışmanlık firmaları güvenli mi? Aslında bu sorunun cevabı çok fazla tartışılmaktadır. Bu danışmanlık firmaları içerisinden gayet düzgünce çalışanlar varken sorunlu firmalarda bulunmaktadır. Bu yüzden bu sistemi kullanarak kredi çekmek istiyorsanız ilk olarak firmayı iyi araştırmanız gerekir.

Bu şekilde finans alternatifi arayan kişiler ile dolandırıldıklarına dair haberleri, sosyal medyada, televizyon haberlerinde ve medya üzerinde okumuş ve dinlemişsinizdir.

Kredi Almak İsteyenlere Tavsiyeler

İlk olarak bankalarla çok fazla sorununuz yoksa kredi notunuzu yükselterek kredi kullanma yoluna gitmelisiniz. Tabi kredi notunuzu yükseltmek birkaç ayınızı hatta daha uzun süreler alabilir. Eğer kara listedeyseniz maalesef hiçbir banka size kredi vermeyecektir. Bu yüzden biz çekelim siz ödeyin firmalarına başvuran kişilerin büyük bir çoğunluğu kara listededir.

Sonuç olarak, sizin adınıza kredi çekerek sizden komisyon alan doğru düzgün çalışan, taahhütlerini yerine getiren danışmanlar vardır. Ancak olumsuz yönleri ve başınıza gelebilecek hususları da değerlendirmek tüketicilerin hakkıdır. Bu hakkınızı kendiniz açısından en doğru ayrıntılarıyla hareket etmek gerekir.

5 Comments

  1. ön ödeme yoksa kargocuya belletmiyecekseniz eğer ciddi iseniz geri dönüş yapında bu mübarek ayda duacı olalım

  2. Ön ödeme olmadan kredi veriyorsunuz bu mübarek aylarda duaciniz oluruz zor durumdayım yardimci olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir