Antalyada evlere is veren firmalar
antalyada evlere is veren firmalar

Genel olarak, ev hanımlarının tercih ettiği ya da bunun yanı sıra, normal çalışma hayatında yoğun olmayan ve ek iş olarak evlerinde de akşam ya da gece saatlerinde çalışmak isteyen kişilerin de tercih etmekte olduğu evde iş fırsatları, farklı işler dahilinde yapılabilmektedir. Elbette ki ilk olarak, evde ne gibi işler yapmak mümkün bunlara yer vermek gerekiyor. Sonrasında ise, Antalya’da evlere iş veren firmalar hakkında bazı bilgilere yer verebiliriz.

Evde ne gibi işler yapılabilir?

Aslında bu konuda yapılacak pek çok farklı iş kolu mevcuttur. Bu yazımızda, birkaç farklı örnek vermek gerekirse, aşağıda yer alan maddelere göz atabilirsiniz.

Evde kalem montajı

İlk akla gelenlerden birisi de evde kalem montajı işidir. Her ne kadar günümüzde bu işten bulmak diğerleri kadar çok olmasa da en kolay işlerden bir tanesi olarak sayılabilir. Kalemler de monte halinde, her bir parçası ayrı bir bölme de gönderilerek, bu kalemlerin montaj işlemlerinin yapılarak teslim edilmesi gerekmektedir. Bildiğiniz gibi, kalem dış plastiği, mürekkep kısmı, içerisinde yay ve üst kısmında yer alan basma yeri dahilinde birkaç parçası mevcuttur. Belirlenmiş sıra dahilinde bu montajı her bir kalem için yaparak işlem tamamlanmaktadır. Firmanın isteğine göre, doğru yapılmış her adet için ücret alınmaktadır.

Evde sabun paketleme

Genel olarak, süslü ve kokulu sabunlar için geçerli bir işlemdir. Sabun kalıpları, tül, kurdele, boncuk ve simli birkaç aksesuar dahilinde, firmanın isteğine göre paketleme işlemleri yapılmaktadır. Yine tam ve doğru bir şekilde yapılmış sabun paketi için her adet için belirlenmiş ücretler dahilinde, ödeme yapılmaktadır.

Nikah şekeri

Genel olarak düğün sezonlarında, işleri oldukça yoğun olan düğün hazırlık işletmeleri, evlere bu iş fırsatını sunmaktadır. Nikah şekerleri, tüller, kurdele, boncuk ve yine bu gibi aksesuarlar dahilinde süsleme yapılmaktadır. Bu da sizlerin tercihleriniz arasında olabilir.

Tanıtım yazarlığı

Yine evde yapılacak ek işler arasında tercih edilebilir. Günlük normal işinizden ek olarak, günde birkaç saat çalışma şeklinde, aylık kazancınıza ortalama olarak 800-1200 TL ek gelir elde edebilirsiniz. Bu iş için ise, internet üzerinde yer alan ilanlara göz atarak, kişiler ile iletişime geçerek düzenli olarak çalışabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiklerimizin yanı sıra Antalya’da evlere iş veren firmalar dahilinde pek çok farklı iş kolundan seçimler yapabilirsiniz. Online ilanlar üzerinden, başvuru formunu doldurduktan sonra, işletmelerin sizler ile iletişime geçmesini beklemeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir