Akbank neo kart nedir? Başvurusu nasıl yapılır?
Akbank neo kart nedir? Başvurusu nasıl yapılır?

Akbank NEO kart, tam anlamıyla avantajlarla dolu bir bankamatik kartıdır. Özel olarak kişiye özel nitelikler taşıma özelliği olması, tercih edilme nedenlerini daha fazla artırmaktadır. Yapmış olduğunuz ve çekme istediğiniz tüm nakit hesaplar vadesiz hesabınıza bağlı Neo kartınızdan eksilecektir.

Neo birebir gibi seçeneklerle sadece kendinize has ayrıcalıkları yaşamaya başlayabilirsiniz. Neo Private üyesi olmayı tercih etmeniz durumunda, ise hiçbir müşteriye sunulmamış alışveriş limitleri ve istediğiniz gibi nakit çekim işlemleri hizmetleri sunulmaktadır.

Eğer bir şirket sahibiyseniz, yurt içi yurt dışındaki personel harcamalarını kontrol altında tutmak için, NEO Business tam size göre bir seçim olacaktır. Cep telefonu yardımıyla harcanan her kuruştan haberdar olurken, ekip arkadaşlarınızın da sorun yaşamasını engellemiş olursunuz.

Neo ek kart sayesinde isterseniz eşinize, dilerseniz üniversite okuyan çocuğunuza veya istediğiniz kişiye temin ederken, sizinle aynı fırsatları yaşama şansı tanırsınız. İsterseniz ek kart için ayrı bir hesap açıp, işlemlerinizi buradan devam ettirebilirsiniz.

Neo Kart Avantajları Nelerdir?

Neo kart avantajlarını arasında en çok dikkat çeken CHİP-PARA seçeneğidir. Bu adımla birlikte siz sadece alışveriş yaparsınız, başka hiçbir müdahalede bulunmadan kenarda harcamanıza destek olacak paranız birikmeye devam eder.

İndirim ve taksitlendirme konularında, neredeyse tüm markalarda kendinize özel tasarlanmış ekstra kazanç sağlayacak adımlar bulacaksınız. Genel olarak yapılmakta olan indirim kampanyaları, zaten sizi kendisi bulacaktır. Ayrıca hesabınızda para olmaması durumunda harcama yapmak istediğinizde, belirli miktarlarda faiz ve taksitlendirme imkanıyla hizmet vermeye devam edecektir.

NEO Kart Başvurusu Nasıl Yapabilirim?

Akbank kart sahibi olmak için direk olarak şubelerden birine gelip, istekte bulunabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığının yeni yüzü Akbank direkt internet aracılığıyla da talep edebilirsiniz.

Bu iki seçenek dışında telefonla işlem yapmak için müşteri hizmetlerini arayarak, birkaç dakika içinde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve ayrıcalıkların tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Akbank NEO kart, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmaktadır.

Akbank Neo Kart Şifre Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Akbank neo kart şifrenizi almak için BKSIFRE yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp şifre oluşturmak istediğiniz kartınızın son 4 hanesini ekleyip 4425’e mesaj atın. (Örneğin BKSIFRE 6789). Bu işlemi yaptıktan sonra telefonuna bir SMS gelecektir. Bu SMS’i kullanarak 7 gün içerisinde Akbank ATM’lerinden yeni şifre oluşturmanız gerekmektedir.

Akbank Neo Kart Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Akbank neo kart bakiye sorgulama işleminizi şubelerden, müşteri hizmetlerinden, ATM’lerden, mobil ve internet bankacılığından yapabilirsiniz.

Akbank Neo Kart İnternet Alışverişine Açma Nasıl Yapılır?

Akbank neo kartınızı internet alışverişlerine açmak için müşteri hizmetlerine başvurmanız veya mobil bankacılıktan işlem kısıdını kaldırmanız gerekmektedir. Akbank neo kart internete açma işleminin ardından alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Neo Kart Temassız Özelliği Var mı?

Akbank neo kartın temassız özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği kullanmak için başvuru yapmanız gerekmektedir.

Akbank Neo Kart Son Kullanma Tarihi Nerede Yazar?

Akbank neo kart son kullanma tarihi öğrenme işlemini tamamlamak için kartın ön yüzüne bakmalısınız. Kartın son kullanma tarihi ön tarafta, kart numarasının altında yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir