Akbank kredi başvuru kanalları

1948 yılında Adana’da bölgedeki pamuk üreticilerinin finansmanını sağlamak üzere kurulan Akbank, otomasyona geçtiği 1963 yılından sonra bugüne kadar toplamda 840 şubeye ulaşarak bankacılık sektöründe önemli bir noktaya gelmiş ve rakiplerinin çoğunu geride bırakmıştır.

İster gerçek, ister tüzel kişilikler olsun her mecrada finansal desteği sağlayan Akbank 15 milyona yakın müşterisine uygun faiz oranı ve vade koşullarıyla kredi imkânı sağlamaktadır. İhtiyaç kredisi, Taşıt Kredisi ve Konut kredisi gibi temel krediler dışında her türlü finansal desteği sağlamaktadır.

Gelişen teknolojiyi de yanına alarak, yakından takip eden Akbank’a kredi başvuru kanalları artan talepler ile birlikte geliştirilmiştir. Başvurunun kolaylığı, pratikliği ve zamanın tasarruf edinmesini temel alan yaklaşım ve Ar-ge çalışmaları ile geliştirilmeye devam edilmektedir.

Akbank Şubelerine Başvuru

840 şube ile hemen hemen her yerde hizmet için hazır bulunan Akbank şubelerinden, güler yüzlü çalışlarının yardımı aracılığıyla bireysel tüketici müşteri hizmetlerinden her türlü kredi başvurusu yapılabilmesi mümkündür. Başvuru şartları karşılandığı takdirde dakikalar içerisinde talep edilen krediniz hesabınıza geçirilebilir.

Akbank SMS İle Kredi Başvurusu

Günümüzün en kolay ve en çok başvuru yollarından birisi, hemen hemen herkesin cebinde kullandığı telefonlar aracılığıyla, SMS göndererek yapılan başvurudur. 4425 numarasına göndereceğiniz SMS ile birlikte alabileceğiniz kredi miktarını öğrenebilirsiniz. Telefonunuzun SMS bölümüne TC Kimlik Numaranızı yazarak 4425’e göndermeniz yeterli olur. Bu başvuru ile kredi tahsis miktarı 20 bin lira ile sınırlıdır. Azami olarak ise 36 vade kullandırılır.

Akbank Telefon İle Kredi Başvurusu

SMS’le uğraşmak istemiyor ve ek bilgilere ihtiyacınız varsa bu işlemleri Akbank Müşteri hizmetleri telefonu olan 444 25 25’i arayarak, sırasıyla 4 ve 2’yi tuşlayarak yapabilmeniz alternatifler arasında.

Akbank Direkt İle Kredi Başvurusu

Akbank’tan en hızlı ve kolay kredi almanın yolu, akıllı telefonlarda bulunan uygulamalar ve internet bankacılığı olan Akbank Direkt ile başvuracağınız krediyi birkaç dakika içerisinde hesabınıza yatırabilirsiniz. 20 bin liraya olan kredi başvurularınız online yapılacak sözleşmelere imza atılması ile birlikte hesaplara geçiriliyor ve her türlü dökümana dijital olarak sahip olabiliyorsunuz.

Akbank’a İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu

Şubeler nezdinde bir hesabınız olmasa ve internet bankacılığınız bulunmasa dahi Akbank’ın resmi internet sitesi olan www.akbank.com.tr adresinden giriş yaparak ilgili bölümden kredi başvurusu yapabilmeniz de mümkün.

Akbank ATM’lerinden Kredi Başvurusu

Kredi başvurusunun en kolay yollarından biri ise sayıları yaklaşık 4 bin 500’ü bulan ATM’ler üzerinden yapacağınız kredi başvurularıdır. Buralarda kartsız işlem menüsü seçilerek istediğiniz kredi başvurusunu 7/24 saat süresiz yapabilirsiniz ve kredi başvuru yanıtını hemen cebinize gelen sms’ler ile alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir