Akbank direkt n11 kredisi
akbank direkt n11 kredisi

Online alışverişe yeni bir soluk kazandırarak Türkiye’de satış yapan yüzlerce yerel ticaretçiyi bir araya toplayan N11 finans problemi yaşayan tüketicilerine yönelik olarak yeni bir hizmete Akbank aracılığıyla el attı.

Her bakımdan üyelerine daha çok kazandırabilmek için farklı ar-ge çalışmaları yapan N11 bu anlamda üyelerinin ve tüketicilerin sorunlarına çözüm yolu bulma yoluna gitti. Zaman zaman bu yenilikleri yürürlüğe sokacak olan engelleri ortadan kaldıran dijital satış dünyası Akbank’ın dijital yollarını da yanına alarak önemli bir adım atmış oldu.

Tüketiciler Ne Kazandı?

Akbank n11.com adresinden yapacakları alışverişlerin ödemelerini yapabilmeleri için havale ödeme sistemini devreye geçirdi. Bu anlamda yapacağınız alışverişler için havale ile ödeme seçeneği tüketicilerin hizmetine verilmiş oldu. Ayrıca kredili alışverişin yapılabildiği bu hizmet sonrası kredi kartından yapılmışsa kart limiti düşmeden alışveriş imkanı da tüketicilere sunuluyor.

Alışverişlerde Kredi Limiti ve Vadesi

Akbank’a ait Kredi Kartı kullanıyorsanız ya da Akbank müşterisi iseniz bu alışverişleriniz için uzun vadeler kullanabilme olanağına sahipsiniz. 1.000 lira ve 25 bin lira arasındaki alışverişlerinize 48 aya kadar vade seçeneklerinin sunulması yapacağınız alışverişlerin finans kaynağını sağlayan limitler dahilinde gerçekleştiriliyor. Uzun vade de kolay ödeme imkânı getirilmiş oluyor. Ayrıca yasal olarak kesilen Kredi Tahsis Ücreti bu alışverişleriniz için geçerli değil. Bu durum küçük meblağlar da olsa tüketicinin avantajı olarak kendi hanesine yazılmış durumda. Giyim eşyasından zücaciyeye, spor malzemelerinden otomotiv ve mücevherlere kadar her çeşit ürünü bulabileceğiniz N11 almış olduğunuz her nevi ticarete ise üyesi arasında güven köprüsü vazifesi görüyor.

Chip-Para Axess’ten

Harcama yaparken kazandıran alışveriş imkanlarını da bu anlaşma çerçeveleri içerisinde müşterileriyle paylaşan N11, ayrıca chip para kazandırırken bu paraları alışverişlerde de harcama imkanı veriyor. Bu anlamda kampanyaya katılım için bankanın şartlarını yerine getirmeniz ve başvurunuzu SMS yoluyla yapmanız yeterli oluyor. Son olarak Ağustos ay’ında yapılan kampanya zaman zaman tekrar düzenlense de, bir çok alışverişiniz karşılığı bu kazançları sağlayabiliyorsunuz.

Krediye Nasıl Başvuracağım?

N11 alışverişleriniz için krediye başvuru kanalları Akbank Direkt üzerinden başvurabiliyorsunuz. Öncelikle alacağınız ürünü seçtikten sonra sepetinize gidecek, ödemenizi onaylayarak sepetinize dön linkine tıklayacaksınız. Daha sonrasında alışverişiniz Akbank direkt ile anında onaylanacaktır ve N11 hebasına aktarılmış olacak ve sizde ihtiyacınız olan eşyayı satın almış ve vadelerle ödemiş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir