Akbank 1
akbank 1

Bu makalemizde Akbank direkt nedir? Akbank Direkt’in kullanıcılara ne gibi yararlar sağladığı ile Avantajları hakkında bilgi vereceğiz.

Akbank Direkt Nedir? 

1948 Yılında kurulan AKBANK, gelişen teknolojiyi yakından takip eden bankalardan biri olarak Akbank direkt uygulaması ile “Yılın uygulaması”  kategorisinde “ Dünya’nın En İyi Akıllı Telefon Uygulaması” olarak seçildi ve uygulamada kullanıcılara sağlanan ayrıcalıklarla vazgeçilmez bir duruma getirdi.

Masaüstü bilgisayarlardan ve akıllı telefon üzerinden bağlanılan Akbank Direkt sayesinde; Akbank şubelerinde yapabildiğiniz bütün işlemlere ulaşma imkanı sağlandı.

Akbank Direkt İle Ne Yapabiliriz?

Akbank direkte giriş menüsünden ayrıca indirebileceğiniz Akbank uygulaması ile akıllı telefonlardan eft ile havale yapabilir, kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, kredi kartı talebi ile kredi başvurusunda bulunabilir, ayrıca kullanmış olduğunuz elektrik, telefon vb. gibi kullanım araçlarının faturalarını ödeyebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız işlemler için dekont dökümünü alabilir, e-mail ile gönderebilir hatta telefonunuza ve bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

Akbank direkt ile başvuracağınız 15.000 TL’ye kadar krediyi birkaç dakika içerisinde Akbank şubesinde bulunan hesabınıza yatırtabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullandığınız kredilerin dökümünü, sözleşmelerini alabilir ve istediğiniz zaman ayrıntılarına bakabilirsiniz.

Ayrıca online döviz hesabı açarak döviz alıp satabilir, altın hesabı ile altın alıp satabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini ön plana alarak hareket eden Akbank müşterilerine Borsa İstanbul A.Ş. bünyesinde hisse senedi alıp satma ile anlık hisse fiyatlarını görebilmeniz gibi bir çok seçenek sunarken, e-devlet uygulamasına giriş imkanı da sağlıyor.

Geliştirdikleri teknoloji sayesinde güvenliği de ön planda tutan, müşteri gizliliğini öne çıkaran Akbank direkt, profesyonel uzman ekipleri ve güler yüzlü çalışanları ile her geçen gün biraz daha kendini yeniliyor.

Akbank Direktin Avantajları Neler?

Akbank direkt ile yaptığınız havale ve ödemelerin kayıtını sağlayabilir, bir sonraki eft ve havalelerinizde kolay transfer ile isteğiniz işlemi hiç uğraşmadan güvenlik bir şekilde yapabilirsiniz.

Günün 24 saati girebileceğiniz uygulama ile işlemlerinizi her an yapabilir, istediğiniz gün ve saatte altın ve döviz hesabınızdan satış ve alış yapabilirsiniz.

Konu hakkındaki sorularınızı aşağıda bulunan yorumlar bölümünden sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir