Müşteri hizmetlerine direk bağlanma
müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Teknolojinin  gelişmesi her alanda hayatımıza kolaylaştırdığı gibi bankacılık işlemlerinde de pek çok kolaylık sağlıyor.Bu sayede pek çok bankacılık işlemi için şubelere gitmeye gerek kalmıyor.Bu bağlamda bankalar , internet bankacılığı ve müşteri hizmetleri ile müşterilerine daha kolay ve hızlı hizmet sunmaktalar. Ne var ki bankaların müşteri hizmetlerine bağlanmak her zaman kolay olmayabiliyor.Bu yazımızda sizlere kolaylık sağlaması açısından bankaların müşteri hizmetlerine direkt bağlanabileceğiniz numaraları sizler için derledik.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Direkt Dağlanma

Ziraat Bankası müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için  GSM numaranızdan  ”444 00 00′‘  çağrı merkezi numarasını aramalısınız.Bankaya kayıtlı olmayan numaradan arıyorsanız T.C Kimlik Numaranızı girdikten sonra ”1” ve ardından ”6” rakamlarını tuşlayın.Sonrasında kart şifrenizi girdekten sonra ”0” ı tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Akbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Akbank müşteri temsilcisine beklemeden direkt bağlanmak için GSM numaranızadan ”444 25 25” çağrı merkezi numarasını aramalısınız.Sonrasında sırasıyla ”4” ve ”2” rakamlarını tuşlayın bu şekilde müşteri temsilcisine beklemeden bağlanabilirsiniz.

Halkbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Halkbank müşteri temsilcisine beklemeden direkt bağlanmak için ”444 0 400” çağrı merkezi numarasını aramalısınız.Ardından ” 0 ” rakamını tuşlayarak müşteri temsilcisine beklemeden direkt bağlanabilirsiniz.

Yapıkredi Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Yapıkredi müşteri hizmetlerine beklemeden kısa yoldan bağlanmak için ”0850 222 04 44” çağrı merkezi numarasını aramalısınız.Sonrasında sırasıyla ”4” ve ”2” rakamlarını tuşlayarak müşteri temsilcisine beklemeden direkt bağlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Garanti Bankası müşteri temsilcisine beklemeden direkt bağlanmak için ”444 0 333” yada ” 0850 222 0 333” çağrı merkezi numarasını aramalısınız.Ardından sırasıyla ”1” ,”3” ve ”5” rakamlarını tuşlayarak müşteri temsilcisine hemen bağlanabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

İş Bankası müşteri temsilcisine beklemeden hemen bağlanmak için ” 0850 724 06 76” çağrı merkezi numarasını aramalısınız.Sonrasında sırasıyla ”5” , ”6” ve ”1” rakamlarını tuşlayarak müşteri temsilcisine direkt bağlanabilirsiniz.

Qnb Finansbank Müşteri Temsilcisine Direkt bağlanma

Qnb Finans Bank müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için ”0850 222 29 00” çağrı merkezi numarasını tuşlamalısınız. Ardından sırasıyla ”3”,’2” ,”6” ve ”2” rakamlarını tuşlayarak müşteri temsilcisine beklemeden hemen bağlanabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Denizbank müşteri temsilcisine hemen bağlanmak için ” 0850 222 08 00” çağrı merkezi numarasını aramalısınız.Devamında sırasıyla ”5” , ”5” ve ” 0 ” rakamlarını tuşlayarak müşteri temsilcisine beklemeden direkt bağlanabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Vakıfbank müşteri temsilcisine hemen bağlanmak için ” 0850 222 07 24” numaralı bankanın çağrı merkezini aramalısınız.Sonrasında sırasıyla ”3” ve ”0” tuşlarına basmalısınız.Bu sayede bankanın müşteri temsilcisine beklemeden hemen bağlanabilirsiniz.

Cepteteb Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Cepteteb müşteri temsilcisine beklemeden hemen bağlanmak için ” 0850 222 09 29” numaralı bankanın çağrı merkezini aramalısınız.Akabinde ”0” rakamını tuşlayarak müşteri temsilcisine hemen bağlanabilirsiniz.

Hsbc Bank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Hsbc Bank müşteri temsilcisine hemen bağlanmak için ”444 0 111 ” çağrı merkezi numarasını aramalısınız.Sonrasında sırasıyla ”1” , ” 8” ve ‘4” rakamlarını tuşlayarak beklemeye gerek kalmadan müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir