Acil para nasil bulurum
acil para nasil bulurum

Zamanla oluşan olayların birikmesinin ardından maddi açıdan kendimizi çok zor durumda hissedeceğimiz, çaresiz göreceğimiz vakitler başımıza gelebilir. Muhtemelen herkesin başına gelmiştir ve bir daha gelmeyecek anlamına da gelmez. Fakat zamanla yarışarak bulmamız gereken ve acil çözüme kavuşturabileceğimiz nakit ihtiyacımız bulunur. Bu durumda zorda kalan herkes her yolu dener hale gelir. Bankalar bizlere sırtını döner ve ihtiyacımızı karşılayamayız. Bu makalemizde finans kuruluşlarının kredi vermediği insanların nereden para bulabileceklerine dair konulara değineceğiz.

Acil Para Nasıl Bulunur ?

Zamanla ihtiyaçlarımızı karşılayacak nakit para sıkıntısıyla her insan karşılaşabilir. Dünya’mız geliştikçe, ihtiyaçlarımız da artıyor. Yıllar önce küçük şeylerle yetinebilirken teknolojinin gelişmesiyle ihtiyaçların şekilleri de değişiyor.

Bütün ihtiyaçlarınızı karşılarken aylık geliriniz yetmediğinde ilk etapta başvuracağınız yer finans kuruluşları olarak Bankalar oluyor.  Bankalar uzun vadelerde sizlere kredi verebilir yada mevcut kredinizi yapılandırarak yeni kredi ile birlikte eski kredi borcunuzu birleştirebilirsiniz. Ancak bazı durumlarda bankalar sizlere kredi vermeyebilir. Gününü geçirdiğiniz kredi taksitleri ve kredi kartı borcu gibi sebeplerden dolayı kredi notunuz düşük olduğunda yada geri ödemesini yaptığınız kredi borçlarından dolayı kredi alamayabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda insanların acil paraya ihtiyaçları olabilir.

Acil Para Nerden Alınır ?

Acil para ihtiyacınız olduğunda ve bankalardan alamadığınızda ilk soracağımız kişiler ailemiz, kardeşlerimiz, akrabalarımız ve arkadaşlarımız oluyor.

Yakınımızda olan insanlardan para bulunamadığı takdirde sizler açısından acil olarak nakit bulunabilecek başka bir fikir ise kredi kartınız ile veya senetle taksitli altın alarak bunu nakite çevirmek olabilir.

Kredi Kartınızla 9 eşit taksitle alabildiğiniz altını, bazı yerlerde özellikle internet üzerinden 18-60 ay vade ile senetle alabilirsiniz. Tabi bu alımlarla faizin ne kadar tuttuğuna, geri ödeme olarak ne kadar ödeyeceğinize dikkat etmeniz sizlerin yararına olur.

Para kazanmanın başka yolları da var tabi. Ek iş yapabilir, internet üzerinden gelir kapıları açabilirsiniz. İnternet üzerinden para kazanılabilecek bir çok yol vardır. Ancak bunun için yeterli bilgi deneyimine ve teknoloji bilgisine ihtiyaç duyacaksınız.

Eğer yazma yeteneğiniz varsa internet üzerinden makale yazarak para kazanabilirsiniz. Teknoloji, haber, ekonomi, spor sağlık gibi konularda makaleler yazarak para kazanan bir çok makale yazarı mevcut. Sizlerde bunlardan biri olabilirsiniz.

Para bulmanın diğer bir yolu ile senet olabilir. Hukuken yasal olmayabilir fakat size senetle para verebilecek kişileri bulabilmeniz de mümkün.

Konu hakkındaki sorularınızı aşağıdaki yorumlar bölümüne yazarak sorabilirsiniz.

5 Comments

 1. DEVLET MEMURUYUM .KREDİ OTUM DÜŞÜK VE KREDİ ALAMIYORUM.ACİL 55000 TL KREDİYE İHTİYACIM VAR.YARDIMCI OLUR MUSUNUZ.?

 2. Herkesin bankalardan bir kredi almaya uygun olmadığını bildiğiniz için borçlarınızı kurtarmanıza yardımcı olmak için buradayız ve şimdi bir kredi almak için aradığınız nihai çözüme sahipsiniz. Wellsfargo bankasıyla çalışıyorum ve finansal kurumum en iyi ve dünya sıralamasında. Dolayısıyla, iyi teminatlı% 3 faiz oranlı krediyi nereden alacağınızı düşünüyorsanız, lütfen şu anda hızlı bir kredi başvurusunda bulunmamızı rica ederim. bizim kredi 5000 – 50 milyon dolardan. ve biz istediğiniz herhangi bir para birimi cinsinden öderiz. bugün bize e-posta gönder: arikanmoneyorg@gmail.com veya (arikanmoneyorg@gmail.com
  )
  Allah, Türkiye federasyonunu korusun
  Tanrı seni korusun
  Tanrı beni korusun
  Mehmet Arıkan

 3. Merhaba 30 bin tl ye ihtiyacım var. Bir arkadaşım işyeri açıyor kar ortağı olmamı istedi. Ancak ben ortak olmak ve işyeri sahibi olmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir