Kredi ve Finans Portalı

Senetle Para Verenler

Kredi almak kolay olsa, hemen kredi verseler, hiç uğraşmadan kredi alsak, dediğimiz anlar olmuştur zaman zaman. Ne zaman olmuştur? Genelde kredi onayı çıkmadığı zaman.  Kredi alamadığımız zamanlarda bu tür yakınmalarımız olmuştur mutlaka.

Kredi Alamayan Nasıl Para Bulur ?

Paraya ihtiyacı olan insanların hep bir aciliyeti mevcuttur. Acil olmasının nedeni genelde borç kapama, faturaları ödeme, ihtiyaçları giderme gibi başlıklar altında olabilir. Bir mesleğimiz yoksa, maaşımız, ihtiyaçlarınızı giderecek maddi gelirimiz yoksa insanlar genel ihtiyaçlarını nasıl karşılayacaklar, borçlarını nasıl ödeyecekler?

Yaşamımızı sürdürmek istiyorsak bir şekilde gelir elde etmemiz gerekli. İnsanlar gelirini sağlamak adına her türlü işi yapar hale geldi. Sizde kendi hünerlerinizde yapabileceğiniz işler bulmak zorundadır.  İnsanlar isteklerini karşılama açısından bir tıkanıklık yaşamasa bile ek iş yaparak gelirini artırma, para biriktirme yoluna gider.

Hiç işi olmayan bir insana kim neden borç para verebilir. Kişi kendine kefil bulabilir, ya da alacağı borca karşılık maddi bir değer gösterebilir. Ancak böyle kredi notu probleminden dolayı kredi alamayanlar acil nakit talebini borç para verenlerde arayabilirler. Aslında bakarsanız borç para bulabileceğiniz bir çok kişi vardır etrafınızda. Akrabalar, dostlar, arkadaşlar derken herkesten borç para talep edebilirsiniz. Para ihtiyacı olan bir kişi borç para talep etmekten çekinmemeli. Ancak aldığı borçları da gününde ödeyebilmeli.

Kendinize yakın hissettiklerinizden borç para bulamadığınız zaman size en yakın senetle para verenlerden yardım alabilmeniz mümkün. Senetle para vermek ya da almak yasal bir durum değildir. Ancak bu şekilde para alıp vermeyi göze aldıktan sonra insanlar bazı riskleri kabullenmiş sayılırlar. Senetle para alan kişi imzaladığı seneti geri alabilmek için daha çok maddi kayıplara ödün göstermiş olacaktır.

Senetle para verenleri arkadaşlarınıza sorarak, ya da artık herkesin en yakın danışmanı olduğu akıllı telefonlar üzerinden internetten araştırma yaparak bulabilmeniz mümkün. Sosyal medya üzerinden ve internet sayfalarında reklamlarını bulabileceğiniz bu kişiler ulaşmanız kolay olacak yalnız alacağınız miktar ve ödeme koşulları ile bir güven temelini kurmak zor olacaktır.

Sonuç olarak yapacağınız ödeme için ya da hizmet alımınız için bankalardan sağlayamadığınız finansmanı etrafta senetle para veren, kuyumcu ya da emlakçı gibi iş yerlerinden yasal olmayan bir şekilde senetle para temini yapabilirsiniz. Ancak biz kredicim.net olarak böyle para teminini tavsiye etmiyoruz.

Yorumlar
 1. Tutku dedi ki:

  Senetle para verecek kişi arıyorum. Mersin

 2. Tamer dedi ki:

  Senetle para veren ler iletişim nasıl kurabiliriz

 3. Mahsun dedi ki:

  Adana’da senetle elden para verecekler arasın 15000 TL kadar 505 993 98 14 mahsunavc@icloud.com

 4. Yücel güngör dedi ki:

  Senetle kredi almak istiyorum istanbuldan 5435990219

 5. Ertan dedi ki:

  Senetle kredi verecekler 05346535761

 6. Serkan dedi ki:

  Senetle 5 bin tl nakit arıyorum mersin 05305587006

 7. sebahat dedi ki:

  ben 8yıldır aynı şirkette çalışıyorum.2500tl maaşım var ssklıyım.borclarımı kapatmak istiyorum istanbgul güneşlideyim.acil 15bin tlye ihtiyacım var.lütfen dönüş yapın banada

 8. faruk dedi ki:

  senet le 20000bıne borç para almak istiyorum yardım edersenız sevinirim malatya da ikamet ediyorum

 9. faruk dedi ki:

  20bın e ihtiyacım var aylık maaşım 3200 tl 16 yıldır çalışıyorum 750 tl ödüyebilirim aylık

 10. müslüm bektaş dedi ki:

  acil 20.000 tly ihtiyacim var yardımcı olurmusunuz 05413975152

 11. Yüksel KURTULMUŞ dedi ki:

  Merhaba 30 bin tl ye ihtiyacım var. Bir arkadaşım işyeri açıyor kar ortağı olmamı istedi. Ancak ben ortak olmak ve işyeri sahibi olmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

  Yüksel KURTULMUŞ

 12. Ali dedi ki:

  Selam 20.000para lazım vadeli aylık bin lira kadar oderım adanadan ikametgah ediyorum