879 tl taksitli 30 bin lira kredi ziraatten
879 TL taksitli 30 bin lira kredi ziraatten

Masrafların bir hayli yükseldiği kış aylarına yaklaştığımız bu dönemde,  öncelikle ısınma ve okul maliyetlerinin artığı bu soğuk kış aylarında, içinizi ısıtacak haber Ziraat bankasından geldi. Ziraat bankası sıfır masrafsız kredi olanaklarını siz değerli müşterilerine sunarak, kış aylarını sorunsuz ve rahat bir şeklide gerçekleştirmemize katkı sağladı. En üst vade tarihini 48 ay olarak belirleyen Ziraat bankası, kredi borçlarını kısa vadede ödemek isteyenler için de 1 aydan 48 aya kadar vade tarihi esnek bir kredi imkanı sunmakta.

48 Ay Vadeli 30 Bin Kredi Örnek Hesaplaması

Ziraat bankasından 30 bin TL masrafsız kredi imkanlarında faydalanmak isteyen müşteriler, ödemelerini 4 seneye yayma ve aylık ödenmesi gereken kredi tutarını minimuma indire bilme imkanları doğdu. Müşterilerine her türlü imkanı en kolay koşullarda vermeye çalışan banka 879 lira taksitli 30 bin lira kredi kampanyasını başlattı. Bu kampanya dahilinde ihtiyaç sahipleri avantajlı kullanım haklarına sahip oldu.

Masrafsız kredi sayesinde 30 bin TL kredi talebi eğer onay alırsa, bu kredi ödemelerini 4 seneye yaydığınız da aylık sadece 883,5 Türk lirası bankaya ödeme yapmanız gerekecektir. Kredi borcunu tam anlamıyla ödeyen bir kişi toplamda Ziraat Bankasına 42 bin 409 Türk Lirası ödemiş olacaktır. Yani  toplamda ödemiş olduğu faiz 30 bin TL ye 12 bin 409 TL faiz ödemiş olacaktır. Eğer kredi imkanından faydalanmak isteyen kişi 2 sene yani 24 ay içerisinde borcunu ödemeyi talep ederse aylık ödemesi gereken tutar 1,499,81 TL olacaktır. Tabi ki 24 ay içerisinde tüm kredi taksitleri ödenirse 48 ay vadeye göre faiz % 50 düşüş gösterecektir.

Neden Ziraat Bankası?

Türkiye’nin en küçük ilçesinde dahi şubesi ve bankamatikleri bulunan Ziraat Bankasının diğer bankalara göre ulaşım ağı tartışılamaz derecede büyük ve rekabet edilemez durumda diyebiliriz. Bu nedenle kredi ihtiyacı olan kişilerin mevcut ikamet ettikleri bölgede şubesi olmayan bir bankadan bir talebinin olmasından daha çok şubesi ve ATM’leri olan ve devletin gücü ile konumunun tartışılamayacağı Ziraat Bankalarına başvuruların olması gayet normal bir durumdur.

Krediye ihtiyacınız var ise bu ihtiyacınızın karşılanması adına banka şubesine, dijital bankacılık kanallarından ya da SMS yoluyla başvuru yapmanız yeterli olacak ki, banka bu tür başvuruları zaman geçirmeden yanıtlamaktadır. Elbette kredi alım kriterlerini karşılıyor olmanız karşılığında gerçekleşecek bu borç alımı bankanın kendi tutumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

9 Comments

  1. 70000 tl konut kredisi çekmek istesem 48 vadeye geri ne kadar ve aylık ödemesi nasıl olur.emekliyim ve hala sigortalı çalışıyorum

    1. Alacağınız 70 bin lira kredi için % 0.95 faiz oranı ile aylık 1.822,81 TL ödersiniz. Bu krediyi sizin kredi notunuza bağlı olarak alabilirsiniz.

  2. Notum 1400 sicil bozuk fakat halkbankası kredi verirken diğer bankalar veremiyorum diyor bunun sebebi nedir

    1. Özcan bey kredi notu riskinize göre banka kendi mevzuatına göre farklı işlem yapabilir. Diğer bankalar sizi riskli görüyorsa kredi vermekten imtina edebilirler.

    1. Orhan bey biz kredicim.net olarak bilgilendirme yapıyoruz. Kredi tahsisi sağlamıyoruz. Fakat alacağınız paranın vadesine göre faiz oranları ve ödeme miktarınız değişiklik gösterir.

    1. Salih bey bankaların faiz oranları farklılık gösteriyor. Ziraat Bankasından 1.172 lira 48 ay taksitle kredi alabilirsiniz. Bunun için Ziraat Bankası şubelerine başvurmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir