598 lira taksitli 20 bin lira kredi ziraatten
598 lira taksitli 20 bin lira kredi ziraatten

Ziraat Bankasından Kredi

Ülke genelinde parasal ihtiyaç dahilinde ilk akla gelen banka yılların verdiği güven ve hizmet ile devlet bankamız Ziraat Bankası olması sanıyorum herkese normal geliyor.  Bu anlamda Ziraat Bankasının önceliklerini bilmeyenlerimiz yoktur. Son dönemde yaptığı kampanyalara bir yenisi ile para ihtiyacı olanlara Ziraat Bankası 598 Lira taksitle 20 bin lira kredi imkanı vermeye başladı.

Tüketicilerin ödeme özelliklerine istinaden esnek bir ödeme yapısına sahip Ziraat Bankası Tüketici Kredisi 48 aya varan vadelerde alınabiliyor. Tabi burada dilerseniz daha düşük vadelerde de kredinizi  kullanabilirsiniz.

Kullandığınız kredinin vade süresince banka sizi Hayat Sigortası Poliçesi düzenleyeceğinden ayrıca teminat altına alınıyor olmanız insana ayrı bir güvence veriyor.

Nasıl Başvururum?

Ziraat Bankasının hizmet ağı ve yelpazesi her geçen gün daha çok genişliyor olması tüketicilere ve müşterilerine daha hızlı ve çok ulaşım anlamına geliyor. Bu anlamda banka şubeleri, dijital kanallar olan internet şubesi ile Ziraat Mobil, Banka Çağrı Hizmetleri ile hemen hemen her köşeden ulaşabileceğiniz ATM’ler kanalıyla Ziraat Bankası Kredilerine başvuru yapabiliyorsunuz.

Geliştirdiği QR Kod ile tahsis edilen kredilerinizi telefonlarınızın uygulaması kanalıyla güvenli bir şekilde kartsız çekebilmenizi de sağlayan banka Ziraat  Onay Teknolojisi sayesinde bütün işlemlerinizi güvenli hale getiriyor.

Aylık 598 Lira Taksitle, 20 Bin Lira krediniz Ziraat Bankası şubelerinde sizleri beklerken sizde alacağınız nakit para ile ihtiyaçlarınızı karşılamış oluyorsunuz ve uzun vadelerde ekonomik bunalımlar yaşamadan ödeme yapma imkanlarınız oluyor.

Kimler Alabilir?

598 Lira Taksitli 20 Bin lira krediyi Ziraat Bankasından alabilmeniz için bankanın kredi şartlarını taşıyor olmanız ve gelir durumunuz bu kredinin geri ödemesini karşılıyor olması yeterlidir. Banka sizin gelirinizde belirtilen rakama göre bu kredinin tahsisini sağlıyor. Ziraat Bankası şubelerinden daha önce kredi kullanmışsanız ve geri ödemelerini aksatmadan yatırmışsanız banka sizleri genel olarak üzmeden talep edilen kredi tahsisini sağlıyor. Dijital kanallardan yaptığınız başvurulara istinaden de hemen tahsis edilen kredinizi 7-24 istediğiniz gibi çekerek kullanabiliyorsunuz.

Nasıl Öderim?

Kredi ödemeleriniz için saat mevhumu gözetmeden istediğiniz zaman en yakın bir bankamatik ya da mesai saatleri içerisinde bir banka şubesinden yapabiliyorken yine dijital bankacılık işlemleri üzerinden evinizin konforunda yapabiliyorsunuz.

One Comment

  1. Aylık gelirim 3000 bin sikortalı çalışıyorum araba alcam bana 20.000 bin lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir