Is bankasi kredi kampanyasi kredicim. Net
is bankasi kredi kampanyasi kredicim.net

Tüketiciler tarafından finans sektörünün en önemli bankalarından birisi olarak bilinen fakat kuruluşundan bu yana ülkemizdeki sanayinin ve ekonominin gelişmesine büyük katkıları bulunan İş Bankası sonbaharın ortasında olduğumuz bu günlerde yeni kredi kampanyalarını duyurmaya başladı.

Uzun vadelerde, düşük taksitlerle yüksek meblağlarda kredi imkanı veren İş Bankası nakit para ile bir anlamda nefes kredisi vermiş oluyor ki bu durum İş Bankası şubelerinden maaş alanlar için daha avantajlı miktarlarda olabiliyor.

Günlük Ne Kadar Öderim?

İçinizi ısıtacak uygun kredi kampanyasına iştirak eden herkes günlük 24 lira taksitle, 25 bin lira krediyi İş Bankasından alabiliyor. Günlük 24 lira, aylık taksit miktarı ise 718 lira olan kredinin vadesi 48 ay olarak belirlenmiş .Günlük miktarı duyan herkeste ir istek uyandıran kredinin tutarı talep edildiği takdirde 50 bin liraya kadar çıkabiliyor. Bu durumda 4 yıl vadeli kredinin geri ödemesi ise aylık 1.435 lira.

Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi ihtiyacınız var ise değerlendirebileceğiniz bir alternatif olan İş Bankası İhtiyaç Kredileri faiz oranı % 1,16 dan başlıyor. 25 bin lira kredi için % 1.24 olan faiz tutarları maaşını İş Bankası şubelerinden alanlar için yine en avantajlısı diyebiliriz.

Köklü bir geçmişe sahip İş Bankası Tüketici Kredileri her kesime hitap eden düşük taksit, faiz oranı ile tercih edilebilir seviyelerde diyebiliriz.

Alacağınız krediye Kredi tahsis ücreti v Hayat Sigortası poliçesi, KKDF ve BSMV dışında başka bir masraf ödemesi yapmıyorsunuz.

Ne Kadar Öderim?

İhtiyaç Kredisi araştırısında olanlar için farklı kredi limitlerindeki geri ödeme planını merak edenler için bir kaç hesaplamayı sizler için derledik. Alacağınız tutarlar ile 48 ay vadelerde ödeyeceğiniz kredi miktarları şu şekilde;

– 10 bin lira 293,00 Lira
– 20 bin lira 586,00 Lira
– 30 bin lira 861,00 Lira
– 40 bin lira 1.172,00 Lira
– 50 bin lira 1.435,00 Lira

Yılların verdiği hizmetin sonrasında önemli bir müşteri potansiyeline sahip İş Bankası yaşadığı deneyimleri de değerlendirerek müşterilerini memnun edebilme adına yaptığı bu kampanyaya banka şubelerinden, SMS yoluyla, internet bankacılığından ve telefon bankacılığından yapabiliyorsunuz. Tabi burada internet bankacılığını kullananlar kredi tahsisinin yapılması ve kullanılmasında daha avantajlı olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir