Kredi ve Finans Portalı

Ziraat Bankası Ticari Plaka Kredisi

Ülkenin her ili ve ilçesinde şubesini bulabileceğiniz tek banka devlet bankamız Ziraat Bankasıdır. Şube sayısının çokluğu, devlet anlayışı içerisinde vatandaşı koruyan mevzuatı ile güven vermiştir. Bu güvenin devamı için ise vizy% 100 olması nedeniyle ve devlet bankası olması her kesime hitap etmektedir. Bu hitaplardan belki de en önemlisi ve ihtiyaç duyun kesimi olan ticari kurum ve kuruluşlar ile mesleki sınıflara sağlanan özel kredilerdir.

Ziraat Bankası Mesleklere Özel Kredi

Ticaret hayatına katılmak isteyen, katılıp her türlü destek için krediye ihtiyaç duan vatandaşların Taksi, dolmuş, minibüs ve şehirler arası yolculuk yapabilecek otobüs alımları için ve bunların ticari olarak kullanılması adına plaka ücretleri için Ziraat Bankası Ticari Plaka Kredisi vermektedir. Girişimcinin sermaye ihtiyacını karşılayan banka bununla birlikte kişinin aracı için servis, yedek parça, bakım onarım gibi ve masrafların en fazla yükünü taşıyan akaryakıt içinde finans desteğini esirgemiyor.

Plaka Kredisine Nasıl Başvururum?

Ziraat Bankasına kredi başvuru yolları bir hayli fazla olmasına rağmen ticari plaka kredisine başvuru için tek yol banka şubeleridir. Bunun için en yakın banka şubesine ziyarette bulunmanız gerekiyor.

Kredi Vadesi ve Limiti

Alım yapmak istediğiniz kategori için bankadan ihtiyaç kredileri alabiliyorsunuz. Bu kredinin yasal süresi 48 ay iken mesleklere özel kredi veren Ziraat Bankası maksimum 60 ay vadede bu kredinin tahsisini sağlayabiliyor. En düşük ve uygun faiz şartlarıyla müşterilerine hitap ederken ticarete atılan vatandaşlar cezbedici rakamlarla girişimcilik imkânlarına sahip oluyor. Alacağınız araç için kaskolu ya da kaskosuz olarak farklı alternatifler sunuluyor. Kaskolu kredinin geri ödemesi daha düşük taksitler eşliğinde olduğunu hatırlatalım.

Alacağınız kredinin limiti ise sizin kredi bilitenize ile almak istediğiniz ürünün bedeli ya da masrafların tutarlarına göre değişiklik gösteren ince ayarlamalar sonrası belli olabiliyor.

Bu anlamda ticari olarak servis, yolcu taşımacılığı gibi ticari plakalar eşliğinde yapılabilecek işler için girişimci olmak isteyen gerçek ve tüzel kişilikler tamamı beş yılda geri ödenebilecek Ziraat Bankası Ticari Plaka Kredisi alabilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.