Kredi ve Finans Portalı

Ziraat Bankası Randevu Numarası Alma

Ziraat Bankası bir banka sektörü olarak, müşterilerine en iyi hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası en iyi hizmetlerin yanında şimdi de banka şubelerine gitmeden Ziraat Bankası Randevulu Numara Alma işlemini devreye sokarak en iyi hizmetlerinden birisine imza atmış oldu. Ziraat Bankası Randevulu Numara Alma özelliği sayesinde indirmiş olduğunuz uygulamadan hiçbir Ziraat Banka şubelerine gitmeden mobil uygulamadan sıra alabilmenize olanak sağlıyor.

Ziraat Mobil Randevu Sistemi

Mobilden almış olduğunuz sıraya göre bankaya giderek sıranızın gelmesini bekleyebilirsiniz. Artık eskisi gibi bankaya gidip sıra alarak saatlerce beklemekten kurtulacaksınız. İşlemlerinizi mobilden almış olduğunuz sırayı takip ederek sıra numaranız geldiğinde hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapabileceksiniz. Ziraat Bankası Türkiye’de en çok tercih edilen bankalardan birisi olmasıyla ve bu nedenden dolayı bankalarda çok aşırı şekilde, müşterilerin yoğun, kalabalık olduğu için Ziraat Bankası böyle bir uygulama çıkararak müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Adım Adım Randevu Alma

Dilerseniz detaylı video anlatımını izleyerek kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Randevulu Numara Alma işlemini yapabilmek için, telefonunuzdan mobil şubeyi açın ve sol alt köşede hemen göreceksiniz zaten randevu al yazısını, bu randevu al butonuna tıklayın, tıkladıktan sonra ise sizden TC. Kimlik numarası bilgilerini isteyecektir. TC. Kimlik numarasını girin, girmiş olduğunuz TC. Kimlik numarasının ardından bulunduğunuz konuma ve yere göre uygulama sizi en yakın Ziraat Bankası şubesini harita üzerinde gösterecektir. Ama en yakın şube değil de dilerseniz biraz uzağınızda bulunan Ziraat Bankası şubesini de seçebilirsiniz. Şubeyi seçme işlemi bittikten sonra, seçmiş olduğunuz Ziraat Bankası şubeden saat kaçta sıra almak istiyorsanız eğer randevu saatinizi alın, hepsi bu kadar, randevu saatinizi, hangi saatte aldıysanız ise o saatten 3-5 dakika önce bankaya giderek biraz bekleyebilir ve randevu saatiniz geldiyse işlemlerinizi hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz…

Gelişen teknolojiye ayak uyduran bankaların başında bulunan Ziraat Bankası, Türkiye’de her ilçede bulunma özelliği taşıması nedeniyle en çok tercih edilen finans kuruluşlarının da başını çekiyor diyebiliriz. Devlet desteği ile her türlü imkanı barındıran banka müşterilerinin talepleri doğrultusunda en kolay halkla ilişkiler bütününü sunarken, hızlı sonuç alabileceğiniz hizmetleri de beraberinde getiriyor.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Fatih karadeniz dedi ki:

    Kredi başvurusu