Ziraat bankasi nakit avans
ziraat bankasi nakit avans

Bir banka olarak faaliyet gösteriyorsanız ve bu banka birde devlet bankası olarak bir vizyona sahip ise elbette müşterileri, kendi ve ülkemiz için olması gereken bütün olanakları vatandaşlarına, müşterilerine sunmakla yükümlüdür.

Bu anlamda misyonu ve vizyonu ile herkese hitap eden Ziraat Bankası, şubelerinde hesap açan ve bu hesaba gerekli şartları taşıyan müşterilerine nakit avans hizmetini tanımlamasıyla anlık maddi ihtiyaçların karşılanmasına olanak vermeye başladı. Yeni bir hizmet olmayan Ziraat Bankası Nakit Avans hizmeti zamanla kendisini yeniledi ve daha uygun şartlarda sunulmaya başlandı.

Şartlar, imkanlar ve fiziki ortam ile çalışılan iş yerine bağlı olarak Ziraat Bankası şubelerinde bir hesabınız bulunmayabilir, ancak bu durum bankanın kişilere verdiği avantajların kullanılmasına engel bir durum oluşturmaz. Yani bir bankada hesap açarak, gerekli başvurular ile birlikte hesabınıza ziraat nakit avansı tanımlatabilir ve istenildiği takdirde kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi

Ziraat Bankası mevduat hesaplarına para yatıran kişiler, vadeli hesaplarda dahil olmak üzere talep edildiği takdirde 6 ay’a kadar vadelerde tüketici avans kredisi tahsisinde bulunuyor. Alınan kredi tek taksitle ödenebilirken talep ile aylık ta ödeniyor. Bu kredi ile bankada bulunan mevduat hesaplarındaki para, repo, hazine bonosu, devlet tahvili gibi değerli kağıtlar rehin  olarak alınıyor. Bu alımlar için ise Hayat Sigortası yaptırmanız gerekmiyor.

Ziraat Taksitli Nakit Avans

Bankalarda hesabınız bulunmasa bile kendinize Ziraat Bankası Maksimum Kredi Kartı talebinde bulunabilirsiniz. Maksimum Kredi Kartı Türkiye’de ayrıcalığı bulunan, önemli bankaların birlikte kullandığı bir karttır ve binlerce iş yerinde müşterilere hizmet vermektedir.

Ziraat Kredi Kartına sahip müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda kartlarından çekecekleri para ile anında taksitli kredi imkanı veriyor. Ziraat Bankası taksitli nakit avansı ile 12 ay’a varan vadelerde nakit imkanı kredi kartı limitleriniz doğrultusunda tahsis ediliyor. Günlük 100 lira ile en fazla 10 bin lira arasında kullanılan avans ATM’ler üzerinden çekiliyor. Avansın kullanılması ile kartınızın limiti kullanılmış oluyor ve taksitleri ödedikçe limitiniz yükselebiliyor. Bu işlem için yasal sınırlar olan % 5 BSMV ile % 15 KKDF kesilirken şirket kartları için nakit avans kullanımını bulunmuyor. İstenildiği takdirde erken ödeme yapabilirken bunu karşılığı olarak faiz indirimi sahibi olunuyor. Krediden cayma hakkı bulunulurken Ziraat Nakit Avans kredisinden geri dönemiyorsunuz ve iptal edilemiyor.

One Comment

  1. Slm ben Ziraat Bankası combo kart aldım yenieski kartım iptal oldu hesabımdan 200 TL nakit avans çektim ATM’den geri nasıl odeyebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir