Worldkart 50 lira puan 1
worldkart 50 lira puan 1

Okulların açılmasına az bir süre kala bankalar farklı puan kampanyalarına başvururlarken, Türkiyenin teknoloji devi Yapı Kredi Bankası World Kart ile 50 TL Worldpuan  kampanyası ile güncel olarak kendisini gündeme  taşımış durumda.

Eylül ay’ına girmemiz ile birlikte özellikle kırtasiye ve giyim harcamalarının artmasının en önemli nedeni okulların üç aylık tatil sonrası tekrar başlıyor olması olacak. Bu nedenle müşterilerinin taleplerini karşılamak isteyen banka kazanırken aynı zamanda kazandırmayı amaçlayan bir vizyon içerisine girmiş durumda. Sadece kırtasiye kategorisinde olmayan bu hizmet için giyim, gıda alışverişleri, ayakkabı, kuyum, saat, kasap, şarkuteri ve aksesuar gibi alımlar içinde geçerli olacak.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

World Kredi kartı kullanan kişiler 50 TL puan kampanyasına katılabilmek için öncelikle başvuru yapması gerekiyor ki, bu başvuru şekli iki şekilde yapılabiliyor. Birincisi henüz yeni olarak dünya çapında ödül almış uygulaması olan Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına girişte, bana özel sayfasında bulunan katıl butonuna tıklayarak, diğeri ise vazgeçilmez birlikteliklerimizin en önemli parçası telefonlarımızdan KAZAN+boşluk ve müşteri numaranızı yazarak 4454’e SMS göndererek yapılıyor.

Nasıl World Puan Kazanırım?

Kartınız ile kampanyaya katılan World Üye işyerlerinden yapacağınız ilk 100 liralık alışverişinizin ardından yapacağınız her 100 lira için 10’ar lira, toplamda 50 lira puan kazanıyorsunuz. Fakat ayrıca belirtmekte fayda olunacağı bir husus ilk harcamanıza puan verilmeyeceğidir. Yani 600 liralık harcama sonrası kampanyaya katılmışsanız hesabınıza 50 Lira puan eklenecektir.  Harcama sırasında kişi puan kullanırsa bu harcama maalesef kampanya katılımını karşılamıyor. Taksitlendirme olarak yapılan harcamalar ise geçerli. Katılımcılar aynı gün içinde yapacağı farklı 100 liralık harcamalar bu kampanyayı desteklemeyen diğer şartlardan.

World Puan Kampanya Süresi

Ağustos ay’ının son günlerinde başlayan bu kampanyaya katılımın son süresi 24 Eylül olarak kayıtlarımıza geçmiş durumda.  Başvuruda bulunabilecek kartlar ise Yapı Kredi Bankasına ait bireysel kartlar ile Albaraka Türk ve Vakıfbank World Kartlarıdır. TEB ve Anadolu Banka ait kartlar kampanyaya dahil edilmediği de notlarımız arasında.

Kampanya sonrasında kazanılan puanların hesabınıza aktarılma tarihi kampanya bitiminden hemen 4 gün sonraya dek geliyor. Bu tarih 28 Eylül. Bununla birlikte kazanılan puanların harcama süresi ise 8 Ekim tarihinde bitiyor. Yani size yaklaşık 10 günlük bir süre kalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir