Deniz bonusa 190 lira 1
deniz bonusa 190 lira 1

Kredi kartı bulunmayanlar ya da yeni bir kredi kartına ihtiyaç duyanlar için Denizbank hatırı sayılır bir kampanya yaparak alacakları Deniz Bonus ile toplamda 190 lira bonus kazanabilecekler. Hatta kendi bütçelerine göre yapacakları taahhüt ile bu rakam 300 liraya kadar çıkabilecek bir pozisyonda müşterilerinin hizmetine sunan Denizbank, başvuru yapılması sonucu kartınızı adresinize kadar gönderiyor.

Deniz Bonus Kredi Kartı talep eden kişiler başvurularını internetten, Facebook sayfasından yapabilecekler ve onaylanmasının ardından 21 Temmuz’a kadar yapacakları 100 lira ve üstü harcamalarına karşılık olarak direk 40 lira bonus kazanmış olacaklar.

Kazanılan 40 lira bonus Temmuz sonunda kartınıza yüklenirken bu bedelin 10 Ağustos’a kadar harcanması gerekiyor. Aksi takdirde bu tarihten sonra geri alınıyor. Kredi Kartı sahibi aylık harcama yaparsa yapacağı harcama taahhüdüne bağlı olarak bonus kazanmaya devam ediyor. Fakat bu taahhütte bulunan müşteri daha önceden Deniz Bonus kart sahibi ise önceki aylardaki ödemeleri düzenli olması ve aksatmamış olması şartlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. İlginç olan bir diğer nokta ise vereceğiniz taahhüdün bir yıl süresi ile verilmesi. Burada dikkat edilerek harcama sözü verilmesinde fayda bulunuyor. Taksitli harcamalar ise aylık taksit miktarına eşitleniyor.

Verilen Harcama Sözü Yerine Getirilmezse Ne Olur?

Kampanyaya başvuru yapan deniz bonus kredi kartı sahibinin kampanyaya katılımı ekstrenin kesilmesi ile başlıyor.  Ekstre basımı için 25 günden az bir süre kalmışsa bu kampanyaya katılım bir sonraki hesap kesimine aktarılıyor. Katılım süreci başlamasından sonra müşteri 2 ay boyunca harcama yapmazsa katılım sonlandırılıyor. Bununla birlikte kampanyaya katılımın sonlandırılmasına neden olacak diğer nedenler ise kart borcunun ödenmemesi, kullanıma kapatılması veya ödeme gecikmesine girmesi ya da kartın iptal edilmesi olarak sıralanabilir. Bununla birlikte kampanyayla kişiye verilen bonuslar iptal edilir ve harcama yapıldıysa kalan ay sayısı kadar borçlandırılıyor.

Harcama Sözü İle Ne Kadar Bonus Alırım?

Vereceğiniz aylık harcama taahhüdü ile birlikte alacağınız bonus miktarları farklılık gösteriyor. İlk kart sahipleri alışveriş sonrası 40 lira bonus kazanırken 1000  lira harcama yapacağım diyen müşteriler 50 lira ek bonus kazanıyor. 2 bin lira harcayacak olanlar 100 lira, 4 bin lira harcama sözü veren kişiler ise 150 lira alırken en yüksek rakam ise 10 bin lira harcama ile 300 liraya kadar çıkıyor.

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Kampanyaya gerçek kişi olan ve Deniz Bonus Kredi kartı sahibi olan herkes katılabiliyor. Ticari kart sahipleri ise bu kampanya dışında kalıyor. 2017 yılı içerisinde Deniz bonus kart talep eden ve daha sonra bu kartını kapatan kişiler yeni bir kart talebinde bulunsalar dahi bu kampanyadan yararlanamıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir