Denizbank 200 lira bonus kazandiriyor
denizbank 200 lira bonus kazandiriyor

200 TL Bonus kazanacak müşteriler bu kazancı sağlamak için ilk kez Denizbank Kredi Kartı sahibi olması gerekiyor. Alacağı kart ile 100 TL alışveriş yaptıktan sonra 50 TL Bonus kazanıyor ve daha sonra harcama yapma sözüne karşılık kart hesabına 150 TL Bonus aktarımı gerçekleştiriliyor.

Bankaların kredi ürünlerinden birisi olan Kredi Kartlarını daha çok kişiye ulaştırmak, mevcut kredi kartı kullanıcılarını alışveriş ödemelerinde harcama yapmaya yönlendirmek için kampanyalar düzenlerler.

Düzenlenen bu kampanyaların en yenisi Denizbank Bonus Kredi Kartına yapıldı. Kasım ay’ının sonuna kadar sürecek olan kampanya kapsamında kart sahipleri 200 TL Bonus kazanma şansına sahip oluyor.

Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılımın ilk şartı Denzibank Bonus Kredi Kartına ilk kez sahip olmaktır. Sahip olmak için bankanı internet sitesinden yada mobil bankacılıktan başvuru yapabilirsiniz ki Bonus kazancı sağlayabilesiniz.

Kredi Kartına başvuru sonrası onaylanan Denizbank müşterileri kısa zamanda kartlarına kavuşabiliyor. Kredi Kartını alan kişiler 20 Aralık tarihine kadar 100 TL ve üzerinde tutan tuarlarda yatıkları harcamalar için 50 TL Bonus kazanıyor. Daha sonra kartları ile harcama sözü veren her kullanıcının hesabına banka hemen 150 TL daha Bonus kazandırıyor.

Kampanya Tarihleri

Kampanyaya katılım tarihleri 1 kasım – 30 Kasım tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Şartları taşıyanlara tahsis edilen kart ile yapılan alışverişler sonrası kazanılan 200 TL Bonus kullanımı 10 Ocak 2018 tarihine kadar yapılması gerekiyor.

Bu durumda Deniz Bonus Kart sahipleri ve daha önce sahip edinenler bu kampanyadan yararlanamıyor.

Harcama Sözü Veren Kazanıyor

Denizbank Bonus kullanıcıları aylık düzenli olarak harcama sözü vermeleri karşılığında da Bonus kazanmaya devam ediyor. Bu anlamda aylık olarak 1000 lira harcama sözü verenler 50 TL, 2 bin lira harcama sözüne 100 TL, 4 bin lira hacamaya 150 TL ve aylık 10 bin lira harcama sözü veren müşterileri ekstra 300 TL Bonus kazandırma kampanyası bulunuyor.  Kampanyaya katılabilmeniz için 444 0 800 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Kazanılan bu puan bir kez hesabınıza yükleniyor ve kampanyaya katılım borçlarını düzenli olarak ödeyen müşteriler yararlanabiliyor. Vermiş olduğunuz harcama taahhüdü sonrası iki ay üst üste harcama yapılmazsa ya da ödeme geciktirilirse kartınız iptal edilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir