Yapi kredi cuzdan
yapi kredi cuzdan

Teknolojiyi kurumsal yönetimine entegre eden Yapı ve Kredi Bankası, fayda ve hizmet dalı ile alış veriş dallarında Steviee Awards’tan 2017 yılı içerisinde iki ödül alarak Türk Bankacılık sektörüne ismini bir kez daha yazdırırken aynı zamanda mobil ödemelerde en fazla işlem adedine sahip olarak Visa Mobil Ödeme Başarısını da müzesine ekledi. Bu anlamda başarısının sırlarından birisi de kullanmış olduğu Yapı Kredi Cüzdan sayesinde olduğunu da söylersek yanlış olmaz sanırım.

Yapı Kredi Cüzdan Nedir?

Elbette her bankanın şubesini gösterir, ATM’lerinin haritalarını çizen aynı zamanda kullandığı kredi kartına ait üye işyerlerini gösteren bir çok mecra vardır. Bunların takibini internetin  olduğu her yerde yapabilirsiniz. Fakat Yapı Kredi Cüzdan tamda bu noktada en yeni kampanyaları sizlere sunarken aynı zamanda kişiye özel tekliflere de olanak vermesi ile ayrıcalığını gösteriyor. Bununla birlikte limit bilgilerinizi, borçlarınızı yada bonkör puanlarınızı da inceleyebiliyorsunuz. Bu uygulamanın diğer bir özelliği ise 50 lira altındaki alışverişlerinizi ödeme yaparken şifre girmenize gerek kalmıyor ve ödemelerinizi cep telefonlarınız üzerinden yapabiliyorsunuz.

Cüzdan İle Neler Yapılır?

Marka ve mağaza konusunda takıntınız olmayabilir fakat bu uygulama sizlere favori saydığınız alışveriş mağazalarını, AVM’leri size özel ana sayfa üzerinde iletebiliyor. Kartınıza tanımlı ek kart çıkarmışsanız bu kartlara ait harcama detayları da sizlerin bilgisi dahilinde. Kampanyaları takip eden bir kişiyseniz bu sayede geçerli olan tüm kampanyaların haberi ise anlık olarak hesabınıza yansıyor.

Hesap ödemelerinizi cep telefonlarından  yapabilme imkanı ise sadece sizin bu işleme onay vererek açtırmanız halinde yapılabilen bir hizmet. Aktif hale getirdikten sonra ise Android işlemcilerin NFC özelliğinin açılması gerekiyor.

Temassız ödemelerde ise cep telefonunuzu Post cihazına yaklaştırmak yeterli oluyor ki bu da kart taşımak zorunda kalınmayan bir ayrıcalık.

Android işlemcili telefonlarda çalışan Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını Google Play üzerinden indirebiliyorken aynı zamanda https://www.yapikredi.com.tr/#yk-cuzdan-indir?worldcard adresinden de cihazınıza kurabilirsiniz.

Steviee Awards Nedir?

Ülkemizden bir bankanın kazandığı başarılarda adı geçen Steviee Awards’ın ne olduğunu merak edenler bulunabilir. Okyanus ötesinde, Amerika’nın en gözde organizasyonlarından sayılan bu yarışma 2002 yılından bu yana yapılıyor. 30’dan fazla ülkenin binlerce proje ile katıldığı bu prestijli çalışma dünya çapında olması nedeniyle önem verilen bir organizasyon. Bu anlamda elde edilen başarılar önemli bir etken olarak görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir